Важливо нагадати одразу нашим шановним читачам, що в Україні продовжується дія воєнного стану, а також відбувається загальна мобілізація. Так, у військовозобов'язаних громадян України все частіше вимагатимуть військово-облікові документи для надання державних послуг.

Йдеться насамперед про послуги, необхідні для "особистого комфорту".

Спілкування з ТЦК, скріншот: YouTube
Спілкування з ТЦК, скріншот: YouTube

Про це міністр юстиції Денис Малюська сказав в інтерв'ю, опублікованому на YouTube-каналі "Це ніхто не дивуватиметься".

Він нагадав, що закон про адміністративні послуги передбачає, що при зверненні громадян за державними послугами вони можуть вимагати військово-облікові документи – ця норма діяла ще задовго до війни.

Популярні новини зараз
Комунальники вирішили встановити тарифний рекорд: з липня доведеться платити набагато більше Українцям обіцяють глобальні пенсійні зміни: буде розміром 60% від зарплати ТЦК стануть "невидимками" для ухилянтів: про які повноваження говорять Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати
Показати ще

Денис Малюська, фото: Instagram
Денис Малюська, фото: Instagram

"Це нормальний, правильний, природний процес. Процес триває. Я не можу сказати, що ми повсюдно ввели такі механізми. Але, на моє переконання, він з'являтиметься все частіше. Все частіше для надання послуг військовозобов'язаним держава буде вимагати військово-обліковий документ" , – вважає Малюська.

Міністр підкреслив, що не йдеться про послуги, які стосуються членів сім'ї військовозобов'язаного, зокрема дітей.

Спілкування з ТЦК, скріншот: YouTube
Спілкування з ТЦК, скріншот: YouTube

Військово-обліковий документ вимагатимуть при наданні послуг, "необхідних для хорошого життя та особистого комфорту" військовозобов'язаного.

Нагадаємо, як продати квартиру в Україні, перебуваючи за кордоном – юрист пояснила нюанси.

Раніше повідомлялося, що нові правила військового обліку: як вони вплинуть на українців.

Також, влада закликає змінити роботу ТЦК: без цього мобілізацію не покращити.