У Львові стався незвичайний інцидент, який вимагав втручання рятувальників. Власник квартири виявив у своєму будинку дві скляні пляшки з ртуттю та негайно звернувся за допомогою до правоохоронних органів.

З приміщення вдалося вилучити цілих 6,5 кілограма ртуті, що є серйозною небезпекою через токсичність цієї речовини.

Влада Львова оперативно відреагувала на ситуацію: співробітники поліції провели евакуацію і передали ртуть фахівцям з надзвичайних ситуацій для подальшої утилізації.

Ртуть, фото: скріншот з відео
Ртуть, фото: скріншот з відео

Ртуть – метал сріблясто-білого кольору, легкорухлива під звичайними умовами рідина, але надзвичайно небезпечна через її отруйність.

Популярні новини зараз
Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Нові вимоги для виходу на пенсію: левова частка українців зіткнеться із проблемами Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

При попаданні в організм людини через дихальні шляхи ртуть накопичується і залишається там назавжди, що робить її особливо небезпечною для здоров'я.

Для запобігання виявлення та наслідків ртуті в побутових умовах або на робочих місцях, важливо дотримуватись наступних запобіжних заходів та профілактики:

  • Зберігайте хімічні та токсичні речовини лише у спеціальних контейнерах для зберігання небезпечних речовин.
  • Завжди утилізуйте ртуть та інші небезпечні речовини лише через ліцензовані служби, що спеціалізуються на користуванні небезпечними відходами.

  • При роботі з потенційно небезпечними хімічними речовинами завжди використовуйте рукавички, маски та захисний одяг.

  • Забезпечте хорошу вентиляцію в приміщеннях, де можуть бути небезпечні речовини, щоб мінімізувати ризик інгаляції пари.

  • Регулярно перевіряйте умови зберігання та обслуговування систем, що містять ртуть, щоб своєчасно виявляти витік чи інші потенційно небезпечні ситуації.

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що явно не її день: яструб скинув змію на 64-річну пенсіонерку

Вам буде цікаво дізнатися, кішка довгий час симулювала перелом, щоб отримати "обіймашки": розорила господиню на 40 тисяч гривень

Читайте також: а мериканець здійснив давню мрію та відкрив музей фекалій: чіпати можна, але нюхати не радимо