Зараз в Україні триває мобілізація до Збройних Сил, але є певні винятки для громадян, які можуть отримати відстрочку від призову. Однією з таких категорій є жінки та чоловіки, які мають на утриманні трьох неповнолітніх дітей.

Це означає, що вони звільнені від обов'язку проходити військову службу у поточний час. Проте є ситуації, які потребують уточнень. Наприклад, якщо в родині є двоє неповнолітніх дітей, а дружина вагітна третьою дитиною, це само по собі не дає права чоловіку на відстрочку від мобілізації.

Родина військового. Фото Freepik
Родина військового. Фото Freepik

Адвокат Андрій Карпенко пояснив, що вагітність жінки не рахується як наявність дитини, яка дає право на відстрочку. Отже, чоловік матиме можливість отримати відстрочку лише після того, як третя дитина з'явиться на світ.

Крім того, варто зазначити, що особу з трьома неповнолітніми дітьми все одно можуть призвати до армії, якщо вона має заборгованість із сплати аліментів. Ця заборгованість повинна перевищувати суму платежів за три місяці, щоб не мати права на відстрочку.

Популярні новини зараз
Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Вагітна жінка, яка сидить перед ноутбуком
Вагітна жінка, яка сидить перед ноутбуком

Отже, в умовах мобілізації важливо знати свої права і відповідальності, щоб правильно розуміти ситуацію і діяти відповідно до законодавства.

Також наш портал інформував, на ТЦК чекають великі реформи: можуть стати цивільними

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що у деяких водіїв заборонять забирати авто на ЗСУ: кому не варто хвилюватися

Вам буде цікаво дізнатися жителів сіл та райцентрів почнуть мобілізувати по-новому: Кабмін радикально змінив правила