Очільник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер спростував інформацію про те, що в Одесі відбувається примусова мобілізація.

Про це передає місцеве видання "Думська".

Журналістка місцевого видання запитала в голови Одеської ОВА, як він ставиться до примусової мобілізації.

Олег Кіпер. Фото: Youtube
Олег Кіпер. Фото: Youtube

"В нас закон. В нас немає примусової мобілізації, сьогодні діє закон і я, як юрист за освітою і сьогодні вже за роботою також, не бачу ніякого примусового", - підкреслив Кіпер.

Популярні новини зараз
В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Вода дорожчає вже з серпня: скільки доведеться платити Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

При цьому, він сам порушувати питання так званих "бусіків" та "пакування" людей.

"Якщо ви маєте на увазі там "бусікі", так названі, так ніхто ж не говорить, в тому числі і ЗМІ, не говорять, що ці люди можуть бути в розшуку по адмінпротоколу, який проігнорували повістку чи після проходження відповідних комісій ВЛК не з'явилися", - зазначив голова Одеської ОВА.

Скандальний очільник спробував виправдити ситуацію з примусовою мобілізацією та пакуванням людей до "бусіків".

"Ми беремо емоціональні факти, ми не беремо юридичну складову і тому це важко коментувати, кожний випадок має свій коментар" - додав Кіпер.

Кіпер також закликав жителів Одещини не вірити неперевіреним джерелам інформації та не поширювати фейки, а довіряти лише офіційній інформації, яка публікується на сайтах Одеської обласної військової адміністрації та інших авторитетних джерел.

Олег Кіпер. Фото: Youtube
Олег Кіпер. Фото: Youtube

Нагадаємо, що дружина голови Одеської ОВА Кіпера, досі має російське громадянство.

Як повідомляли раніше, дружба з Олегом Кіпером коштує 20%.

Як писав "Знай" раніше, знайшли скандальний шлейф голови Одеської ОВА Олега Кіпера.