Російські пропагандисти розповсюджують брехню серед українців про зростання тарифів на електроенергію. Вони використовують Telegram-канали, фейкові українські групи в соцмережах та маскуються під місцеві джерела, щоб вводити людей в оману.

На їхніх каналах з'явилося відео з чоловіком, який погано розмовляє українською, коментує оголошення про нові тарифи.

оплата електроенергії
оплата електроенергії

Цей текст був явно переведений з російської з помилками, що відразу впадає у вічі. Вони намагаються переконати, що лічильники нараховуватимуть плату незалежно від того, чи використовуєте ви енергію чи ні – що, звичайно, не відповідає дійсності.

Насправді в Україні оплата за електроенергію відбувається виходячи з фактичного споживання або середньодобового споживання, і жодних змін у цьому процесі не було.

Популярні новини зараз
Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Тарифи на електроенергію / фото: Freepik
Тарифи на електроенергію / фото: Freepik

Пропагандисти також намагаються підбурювати громадян України через фейкові пости у Facebook, нагнітаючи невдоволення та переклавши відповідальність за свої дії на українську владу.

Ця пропаганда спрямована на створення напруженості та довірливості в суспільстві, використовуючи чутливі теми, щоб дискредитувати українську владу та викликати роздратування у громадян.

Нагадаємо, шахраї нахабно обкрадають українців під час війни: як не стати жертвою аферистів

Раніше ми писали про те, що російських дітей відправлять до таборів КНДР: обіцяють океанаріум та аквапарки, насправді – молитви Кім Чен Ыну

Крім того, Знай.ua повідомляв, " Більше не платимо...": українці повелися на жорсткий обман з доставки газу