У п'ятницю, 28 червня, стабілізаційні відключення електроенергії застосовуватимуть протягом усієї доби. Про це повідомили в прес-службі "Укренерго" та ДТЕК. Згідно з офіційною інформацією, обмеження триватимуть з 00:00 до 24:00.

Такі заходи необхідні для стабілізації енергосистеми та попередження аварійних ситуацій.

електроенергія
електроенергія

Варто зауважити, що об'єкти критичної інфраструктури, такі як лікарні, водопостачальні станції та інші важливі служби, будуть забезпечені безперебійним електропостачанням.

Відключення торкнуться усіх черг, що дозволить рівномірно розподілити навантаження та мінімізувати незручності для мешканців. Енергокомпанія закликає громадян підготуватися до можливих перебоїв: зарядити необхідні пристрої, а також заздалегідь планувати свої справи з урахуванням графіків.

Популярні новини зараз
Зупинили на вулиці і силоміць тягнуть в ТЦК: юрист дав поради, які врятують від неприємностей Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

В разі змін українців оперативно інформуватимуть в телеграм-каналах.

"Укренерго" також наголошує на важливості економного використання електроенергії під час пікових навантажень. Зменшення споживання допоможе уникнути додаткових відключень та забезпечити стабільну роботу енергосистеми.

Нагадаємо, Що чекати від відключень світла у липні: чи варто панікувати вже зараз

Раніше ми повідомляли, що Українці створили калькулятор для зарядних станцій: допоможе вибрати ту саму потужну "коробочку"

Також, Без світла по 20 годин: директор ДТЕК попередив про відключення взимку