Олександр Скорик, депутат Харківської обласної ради, поділився своїми побоюваннями щодо впливу війни на місцеву економіку. За його словами, банківські установи практично не надають підтримки бізнесам в області через високий ризик перебування у зоні близькості до лінії фронту.

В інтерв'ю для Еспресо Скорик сказав, що економічна ситуація значно погіршилася, і зараз у Харкові практично відсутні складські запаси у компаній.

Багато хто з них або вже переїхав, або планує релокацію через неможливість забезпечити безпечні умови для роботи.

Харків, кадр з відео, зображення ілюстративне: YouTube
Харків, кадр з відео, зображення ілюстративне: YouTube

"Всі компанії, які мали тут виробництво, більшість з них або релокували, або мають намір зробити релокацію, тому що неможливо працювати в таких умовах неможливо робити складські залишки, тому що всі розуміють, якщо прилетить так, як по "Епіцентру", то це мільярдні збитки, тому бізнес просто не хоче ризикувати саме на цій території", – заявив депутат.

Популярні новини зараз
Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз
Показати ще

Олександр також турбований тим, що банки не надають кредитні лінії або овердрафти через високий ризик у регіоні:

"Ситуація катастрофічна. Держава жодним чином не бере участі в тому, щоб нам чимось допомогти. Бізнес масово залишає Харківщину. Це факт, про який не хочуть говорити. Працювати у Харкові неможливо".

На закінчення Скорик сказав, що в травні в Харкові було 20 днів повітряної тривоги з 30, що серйозно ускладнює нормальне функціонування будь-якого бізнесу в регіоні.

Нагадаємо, за шкалою від 1 до 12 – все катастрофічно погано: українців закликали терпіти відключення роками

Читайте також: полиці в магазинах спорожніють? Чому хліб може стати дефіцитним продуктом

Крім того, Знай.ua повідомляв, що в Європі починають більше ненавидіти біженців - їх кількість хочуть зменшити.