На лівобережжі Херсонщини закінчився так званий "комуністичний рай". Місцеві жителі, які певний час не платили за комунальні послуги, тепер не лише зобов'язані це робити, а й зіткнулися із підвищенням тарифів на 17%.

Місцеві колаборанти намагаються знайти у цьому позитив, стверджуючи, що у самій росії комунальні послуги коштують дорожче.

За інформацією IPC-Південь, посилаючись на російські джерела, заступник голови Уряду росії Марат Хуснуллін затвердив план поетапного підвищення тарифів у регіонах на 2023-2032 роки.

Адмінбудівля, Херсон. Фото: Telegram
Адмінбудівля, Херсон. Фото: Telegram

У Херсонській області зростання тарифів з 1 липня 2024 року буде на 7% вищим, ніж у середньому по росії. Поточне зростання тарифів у росії становить у середньому 9,8%, відповідно для Херсонщини це близько 17%.

Популярні новини зараз
Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня З 1 січня почне діяти новий законопроєкт: наскільки він засмутить водіїв Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше
Показати ще

Цікаво, що місцевий колаборант Володимир Сальдо спритно формулює свою думку, не називаючи повної суми підвищення, а лише порівнюючи її із загальноросійським рівнем.

Херсон / фото: depositphotos
Херсон / фото: depositphotos

Раніше, у квітні 2023 року, так звана міністр соціальної політики Херсонщини Алла Бархатова заявляла, що у регіоні настав "мрійливий комунізм".

Серед головних плюсів вона назвала безкоштовне житло, високі зарплати та скасування комунальних платежів.

"Ми живемо у справжньому комунізмі!" – стверджувала вона.

Щоправда, за її словами, цей "рай" мав незабаром закінчитися.

Нагадаємо, цей тягар вивезуть не всі: новий тариф на воду зробить людей жебраками

Раніше ми писали, переїжджати чи мерзнути всю зиму: мешканці висоток можуть залишитися без тепла та питної води

Знай.ua також повідомляв про те, що " Потрібно готуватися до різних сценаріїв": як працюватимуть котельні в умовах енергокризи