Серпень обіцяє стати справжнім випробуванням для українців, адже нас очікує спекотна та суха погода. Про це повідомляє Укргідрометцентр, надаючи детальний прогноз на останній місяць літа.

У серпні, зазвичай, найвищі температури очікуються навіть вночі. Середня температура місяця становитиме від +20 до +26°C, а в Карпатах вона буде трохи нижчою - +17...19°C. Це значення перевищує звичні температурні показники на два градуси, що свідчить про загальне потепління клімату.

Спека, скріншот: YouTube
Спека, скріншот: YouTube

Щодо опадів, то їх кількість буде мінімальною. Середній місячний обсяг опадів становитиме від 30 до 97 мм. У південних регіонах, таких як Херсонська область і західні райони Криму, цей показник буде ще нижчим - від 24 до 28 мм. У гірських регіонах Прикарпаття, Закарпаття та Карпат очікується трохи більше дощів - від 104 до 120 мм, але загалом опади будуть рідкісним явищем.

На початку місяця, 1-2 серпня, майже по всій території України, за винятком західних областей, можливі короткочасні дощі з грозами. Температура вночі коливатиметься від +11 до +17°C, а вдень підніматиметься до +20...26°C. У південних та західних регіонах стовпчики термометрів можуть досягати +30°C.

Популярні новини зараз
Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Показати ще

Отже, серпень обіцяє бути спекотним і вологість не буде високою. Це означає, що варто бути готовими до жаркої погоди, захищати себе від перегріву та підтримувати водний баланс. А для тих, хто планує подорожі в гори, можливість дощів та приємніша температура можуть стати приємним бонусом.

Нагадаємо, Асфальт буде плавитись під ногами: в Україну знову повернеться спекотна погода

Раніше ми розповідали, що Після засухи – потопи: пустельну спеку в Україні замінять аномальні зливи

Також, Чи може в Україні бути більше +50 градусів: чому термометри показують різні позначки в один і той самий час