Міністерство соціальної політики Україна опублікувало свої статистичні дані, скільки випадків торгівлі людьми зареєстровано в різних областях України, за скількома людьми встановили відповідний статус, скільком його продовжили, і скільком відмовили в установці або продовженні.

Така інформація з'явилася на офіційній сторінці відомства в Facebook.

Станом на 3 жовтня 2020 року ситуація з торгівлею людьми була наступна:

У Волинській області статус постраждалих від торгівлі людьми отримали 6 осіб. У Рівненській-13, у Львівській, Житомирській та Харківській областях — по 8. У Києві зафіксовано 28 таких випадків, а в Київській області 2.

Популярні новини зараз
Введення в Храм Пресвятої Богородиці 4 грудня: можна з'їсти риби, але не можна одружуватися, заборони великого православного дня 600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

Загалом по Україні державні адміністрації подали 230 прохань про такий статус. 132 громадянам було надано статус, 78 людям відмовлено, статус продовжено для 8 осіб, відмовлено-12.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадавши, українцям у грудні перерахували пенсії, кого торкнулося підвищення виплат, названі суми.

Як повідомляв Знай.uа, вихід на пенсію в 60, скільки потрібно стажу для призначення виплат.

Також Знай.ua писав, що виплати на дітей в Україні, Мінсоцполітики назвало кому і скільки належить допомоги.