В одній із серій популярного історичного турецького серіалу “Величне Століття” глядачі помітили одну цікаву деталь. Коли Хюррем готували до Хальвету-ночі з Султаном Сулейманом, її чомусь одягли в червону сукню, а не в традиційну білу.

Коли Хюррем отримала фіолетову хустку, вона стала готуватися до ночі з Султаном, і виглядав просто розкішно в білому вбранні. Але перший хальвет Хюррем зірвався-обманом і інтригами, її місце зайняла суперниця, Махідевран. Однак після цього Сулейман став чекати зустрічі з Хюррем ще більше. У білій сукні він її ще не бачив, тоді чому її нарядили в червоне?

Білий колір символізує чистоту і невинність, тому зараз більшість наречених виходять заміж в білому. А ось в середні століття в Європі цей колір вважався траурним, тому жодній аристократці не спало б на думку виходити заміж в білій сукні.

Червоний же колір символізує пристрасть, сексуальність, життєву енергію, агресію і тріумф.

Логічно, що саме в червоному Хюррем-таки здобула перемогу-і потрапила в покої.

Популярні новини зараз
Дикі кадри показують, як працівники ювелірного магазину відбилися від грабіжників голими руками У ЗСУ є можливості звільнити Херсон, це лише питання часу — генерал-майор Дмитро Марченко Українці знайшли несподівану схожість між Іриною Федишин і Аліною Паш: "Кар'єра, якої не було" "Я вам зараз покажу": журналістка ТСН засняла Марічку Падалко перед ефіром
Показати ще

Кумедна деталь: у Китаї червоний колір вважається найкрасивішим і щасливим, оберігає. Саме в червоному чоловік і жінка укладають шлюб.

Так що з точки зору значення кольору, і біле, і червоне плаття Хюррем прекрасно розкривають героїню.

Нагадавши, зірка" чудового століття " Мер'єм Узерлі повернулася до ролі Хюррем, фанати застигли в очікуванні.

Як повідомляв Знай. ua, відчайдушний вчинок Хюррем вразив султана Сулеймана до глибин душі, любов була занадто сильною.

Також Знай. ua писав, що Турецька Роксолана, як Хюррем захопила султана Сулеймана і його рідню в полон.