Українське шоу гумору “Дизель Шоу” підготувала кумедну новорічну сценку, яка розповідає одночасно про майбутнє і минуле.

У короткій сценці показано як чоловік прокидається 1 січня. Він думає, що вже настав 2021 рік, проте якимось чином він знову прокидається у 2020 році. Навколо нього - люди, які вперше у 2020 році, тому всі спокійні і зайняті святкуванням.

Тому чоловік вирішує попередити свою родину про пандемію, яка прийде в Україну за три місяці. Чоловік розповів про ціни на маски (які "коштуватимуть як брендовий одяг"), про те, що поліція ловитиме спортсменів - зокрема, легендарного плавця з Гідропарку, якого ловили 17 поліціянтів. Розповість про закриття парків і церков, про те, що вірус можна підхопити усюди. “Усюди, - погодиться оповідач. - Окрім “Епіцентру”.

Скріншот відео
Скріншот відео

Популярні новини зараз
Хливнюк з "Бумбокс" після успіху "Червоної калини" у формі станцював запальний танець: "Флешмоб, вчимо рухи" Бажання збуваються, зірка "Танців з зірками" Влад Яма потанцює з усіма бажаючими: "Новий рівень" Мрія кожної жінки: Оля Цибульська показала галантного чоловіка, який готує їй сніданки і цілує вранці Зірка серіалу "Свати" Анна Кошмал змінила місце роботи: "Збулась моя невеличка мрія"
Показати ще

Скетч надзвичайно короткий, грають актори добре, вульгарних чи невдалих жартів немає. Глядачі у залі аплодують, а фанати шоу залишають схвальні коментарі. “Дизель Шоу” - популярне українське гумористичне шоу, яке виходить в ефір з 2015 року.