Відома лікар-інфекціоніст Ольга Голубковська звернулася до українців з глибоким аналізом того, як протікає пандемія коронавірусної інфекції covid-19 на території України. За словами експерта українцям потрібно берегти нерви і запастися терпінням.

Про це стало відомо завдяки новій публікації інфекціоністки Ольги Голубовської в мережі Facebook.

Лабораторія, фото: скріншот з відео
Лабораторія, фото: скріншот з відео

"Звичайно, ми ніколи з таким не стикалися. Звичайно, це жодний не грип ані по захворюваності, ані по смертності, ані по навантаженнях на системи охорони здоров'я, ані по масовості надання мед. допомоги важким хворим. Як на війні, на полі найжорстокішого бою. Маленька ілюстрація (див. фото), загальна летальність в одному відділенні інфекційної реанімації за останні кілька років, 98% за минулий рік, починаючи з березня (!) - це COVID-19. Тому проблема є, м'яко кажучи. Тому, дорогі друзі, вірус продовжує адаптуватися до нас, а ми - до нього. Виникатимуть все нові і нові варіанти, зміна клінічного перебігу захворювання, на нас чекають різні сюрпризи, але ми все-таки більш підготовлені і досвідчені, ніж рік тому. Не вражайтеся потоку всіляких "сенсацій", мутацій, страшилок, бережіть нерви і пам'ятайте слова мудрого царя Соломона, який, за переказами, після сходження на престол відмовився від багатства на користь мудрості - "Все проходить, і цієї пройде".", - пише Ольга Голубовська.

Публікація Ольги Голубовської, скріншот: Facebook
Публікація Ольги Голубовської, скріншот: Facebook

Популярні новини зараз
Петра і Марину Порошенків зловили в одному з найдорожчих готелів Лондона: закінчилося викрученими руками й зламаними нігтями Євген Кошовий та Олександр Пікалов з "Квартал 95" зустріли путіна копняками: "Що ти зириш? Виходь, х*йло" Колишня підопічна Потапа Мішель Андраде залишилася з розбитим серцем після невдалого роману: "Було важко" Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення"
Показати ще

Публікація Ольги Голубовської, скріншот: Facebook
Публікація Ольги Голубовської, скріншот: Facebook

Публікація Ольги Голубовської, скріншот: Facebook
Публікація Ольги Голубовської, скріншот: Facebook

Варто також нагадати нашим читачам, що тимчасово число хворих знизиться, але локдаун не зможе повністю зупинити епідемію. Крім того, за словами Голубовської, після ослаблення жорстких обмежень швидше за все буде нове зростання захворюваності.

Доктор визнає, що посилення карантинних заходів є єдиним заходом протистояння поширенню хвороби.

Раніше повідомляли, висока температура при covid-19: відомий лікар пояснив, збивати "гарячку" чи ні.

Як повідомляв Знай.uа, дворічна львів'янка випала з вікна, медики не відходять ні на крок - переломи і прокушений язик.

Знай.uа писав, сімейні лікарі Прикарпаття поскаржилися на величезні навантаження під час пандемії: "Вдвічі більше".