Керівництво так званих "ДНР" і "ЛНР" має намір в односторонньому порядку передати Києву групу утримуваних осіб.

Як повідомляється, українській стороні будуть передані особи, "які не брали жодної участі в Збройних діях проти республік і по поверненню на Україну не зможуть завдати шкоди Донбасу і його жителям". Про це повідомило Донецьке агентство новин.

Обмін полоненими на Донбасі: фото Офіс президента
Обмін полоненими на Донбасі: фото Офіс президента

У відповідній заяві уточнюється, що "у цю групу увійшли жінки, літні і особи, що страждають важкими захворюваннями". У заяві додали, що "рішення було прийнято виключно як жест гуманізму і милосердя напередодні одного з головних християнських свят — Хрещення Господнього".

"Керівництвом ДНР спільно з керівництвом ЛНР було прийнято рішення в односторонньому порядку передати на українську сторону деяких утримуваних в місцях позбавлення волі громадян України. Про таке рішення він вчора був повідомлений відповідним листом", - наводить витяг зі спільної заяви Донецьке агентство новин.

Популярні новини зараз
Гроші змусять повернути державі: українців попередили До терміналів не підходьте: популярний український банк не приймає купюри по 500 гривень Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Обмін полоненими на Донбасі: фото Офіс президента
Обмін полоненими на Донбасі: фото Офіс президента

Нагадаємо, безстрашний воїн ЗСУ отримав "бойове хрещення" просто на День Незалежності: "Ціла батарея артилерії...". Він вважає, що це справа для справжніх чоловіків.

Як повідомляв портал "Знай.ua", учні повернуться у школи ще не скоро: Степанов назвав причину. Максим Степанов пояснив, чому не можна завчасно повернути оффлайн-навчання у школах

Також "Знай.ua" писав, крилаті піхотинці ЗСУ підкорили небо: в ООС показали дивовижні кадри. Воїни-десантники продовжили виконувати планову програму стрибків з парашутом