Збройні сили України піднялися у рейтингу боєздатності вмій світу: тепер Україна серед країн світу посідає 25-те місце.

Про це йдеться у щорічному рейтингові організації Global Firepower.

Минулого року українська армія була двома сходинками нижче і займала 27 місце.

ЗСУ, кадр з відео
ЗСУ, кадр з відео

"У підсумковому рейтингу Global Firepower нижче використано понад 50 індивідуальних факторів для визначення оцінки PowerIndex („PwrIndx“) даної країни за категоріями, починаючи від військової сили та фінансів, закінчуючи логістичними можливостями та географією.

Популярні новини зараз
Від кулі снайпера загинув п'ятиразовий чемпіон України: побратими намагалися його витягнути, але їхні життя теж забрали Встигнути до 3 квітня: у ДТЕК пояснили, що необхідно зробити всім українцям У клієнтів ПриватБанку ночами з карт зникають сотні гривень: банк звинувачує їх самих Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців
Показати ще

Наша унікальна внутрішня формула дозволяє меншим, більш технологічно розвиненим країнам конкурувати з більшими, менш розвиненими, а спеціальні модифікатори у вигляді бонусів та штрафних санкцій застосовуються для подальшого уточнення річного списку", — стверджують розробники системи оцінювання.

Варто додати, що чим менший PwrIndx, то тим вища позиція держави у рейтингу. Ідеальний показник мав би прямувати до нуля, але на практиці така ситуаціяє недосяжною

ЗСУ, кадр з відео
ЗСУ, кадр з відео

Топ-10 армій світу особливих змін не зазнав. На першому місці знаходиться США, на другому — Росія, Китай та Індія — на третьому і четвертому.

За ними слідують Японія, Південна Корея, Франція, Велика Британія, Бразилія. Єдиною зміною у першій десятці став Пакистан, який піднявся у рейтингові і тепер на 10-му місці.

Топ-5 армій світу, рейтинг Global Firepower
Топ-5 армій світу, рейтинг Global Firepower

Нагадаємо, речі загиблих на Донбасі львівських героїв "оживили" в музеї.

Як повідомляв Знай.uа, тернополяни, які пережили жахи АТО, масово повертаються на фронт.