Президента України Володимира Зеленського просять скасувати плату за перебування в реанімації, запровадити швидке реагування на тяжко хворих та закупити апарати ШВЛ.

Відповідне прохання з'явилося на сайті Президента України у розділі Електронні петиції. Петиція опублікована ще 19 жовтня 2020, то ж термін збору підписів завершиться менш ніж за добу. На 10:45 18 січня петиція зібрала лише 387 голосів з 25000 необхідних.

Петиція на Сайті Президента, petition.president.gov.ua
Петиція на Сайті Президента, petition.president.gov.ua

"Скасувати плату за перебування в реанімації, запровадити швидке реагування на тяжко хворих, яким необхідна термінова допомога, на хворих з передінсультним та передінфарктним станом. Закупити апарати ШВЛ в лікарні, де їх катастрофічно мало або нема, + медикаменти для реанімування, та поставити в лікарні кисень.", - йдеться у петиції. Текст петиції

Зокрема, українці просять скасувати плату за перебування в реанімації, або зменшити вартість доби в реанімації, яка зараз становить 7 тис. грн.

Популярні новини зараз
Катя Репяхова заявила, що не боїться розлучення з Віктором Павліком: "Коли він зустрічав своїх нових дружин..." Російські окупанти вішають мирних українців на Луганщині 2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати До весни можемо не дотягнути: у "Нафтогазі" попередили про можливий "газовий блекаут"
Показати ще

Також вимагається запровадити на вищому державному рівні швидке реагування на тяжко хворих, яким необхідна термінова допомога, на хворих з передінсультним та передінфарктним станом, не чекаючи на результат ПЦР на коронавірус.

"В лікарнях відбувається шок. А наша влада тратить гроші з Ковід фонду на маячню. Закупити апарати ШВЛ в лікарні та поставити в лікарні кисень.", - йдеться у петиції. Текст петиції

Петиція на Сайті Президента, petition.president.gov.ua
Петиція на Сайті Президента, petition.president.gov.ua

Нагадаємо, безстрашний воїн ЗСУ отримав "бойове хрещення" просто на День Незалежності: "Ціла батарея артилерії...". Він вважає, що це справа для справжніх чоловіків.

Як повідомляв портал "Знай.ua", учні повернуться у школи ще не скоро: Степанов назвав причину. Максим Степанов пояснив, чому не можна завчасно повернути оффлайн-навчання у школах

Також "Знай.ua" писав, малозабезпечені сім'ї благають Зеленського про допомогу, втомились від космічних цін і тарифів: "Нахабно здерти з людей". Володимира Зеленського просять підвищити соціальну допомогу багатодітним сім'ям