Відома зіркова тренерка і телеведуча Аніта Луценко завжди дає безліч корисних порад про здоров'я і спорт на своїй сторінці в Instagram.

Нещодавно знаменитість поділилася дуже важливим для українок постом, в якому продемонструвала кілька улюблених вправ для позбавлення від зайвого жиру на стегнах, іменованого в народі "вушками". Так, артистка пояснила, що жир на стегнах не є небезпечним для організму, на відміну від жиру на животі, а крім тренувань дала ще кілька цінних порад.

Аніта настійно рекомендує збалансувати своє харчування, виключивши відому кожному шкідливу їжу, замінивши її овочами, ягодами, білком, корисними жирами. Також Луценко зазначила, що в боротьбі з "вушками" допоможуть масажі, скраби, фізичні навантаження, нехай навіть тривалі прогулянки.

"Непросто, але реально)

Популярні новини зараз

Помер колишній міністр закордонних справ України Анатолій Зленко

Чоловік Тоні Матвієнко Арсен Мірзоян показав, як любить жирненьке: "Той, що худне"

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Показати ще

По-перше жир в "вушках" не небезпечний для організму. На відміну від жиру в животі.
Тому це просто "льох" в якому лежать запаси на чорний день.

Як позбавляємося:
✅1. Балансуємо харчування: більше овочів, білка, ягід, каш, корисного жиру, різноманітне харчування і менше смаженого, солодкого, одноманітності, солодких напоїв і майонезу з маргарином.

✅2. Йдемо на масаж, якщо немає варикозу або зірочок. Хороший загальний ну або антицелюлітний. Але без синців. Робимо 5 сеансів і якщо нічого не змінилося - міняємо майстра. Другий пункт без першого = ефект нуль.

✅3. Самі в душі звертаємо на цю зону увагу в хорошому плані. Скраб, самомасаж.

✅4. Самомасаж ролером. Буде болісно, за шкалою 10 балів ( до 6 допускаємо). Катаємо бічну, передню і задню поверхню стегон.

✅5. Тренуємося: силові, пробіжки, танці, розтяжки. Що душі завгодно. Стукаємо в льох і говоримо що "подавайте запаси" вже потрібні!

✅6. Нові запаси у вигляді надлишку їжі і нестачі руху не підкидаємо.

✅7. Відключаємо режим наївності і чекаємо результатів не на завтра, а через 2 тижні приблизно! І вони будуть. Головне не забути зробити заміри і фото ДО ;)

Не дякуйте 💋 😅 "