Українська акторка, головна героїня реаліті-шоу "Холостячка" Ксенія Мішина, яку також всі знають за серіалом "Кріпосна", поділилася в своїх Insta Stories кумедним відео.

Так, на опублікованому ролику видно, як Мішина грає з собакою породи бігль. При цьому домашній улюбленець намагається з'їсти хутро з курточки, залишене на ліжку. Варто зазначити, що її нареченого Олександра Еллерта в той момент поруч не було.

"Ми тут з подружайкою знищуємо хутро... Подивіться, в якій позі! Ну це ж людина в наступному житті, однозначно. Так, галдюліна? Улюблена моя! Кофточка моя вся в шерсті... Ой, як добре!" - сказала на відео акторка.

Ксенія Мішина з собакою, скріншот Insta Stories

Ксенія Мішина з собакою, скріншот Insta Stories

Популярні новини зараз
Менше пільг і більше вимог: соціальну допомогу платитимуть за новими критеріями Пенсію можна підвищити майже на 300 гривень: яку довідку треба передати до ПФУ Зміни у мобілізації з 1 травня: Генштаб оголосив про важливе нововведення Пенсіонерам виплатять надбавки: скільки отримають у квітні
Показати ще

Ксенія Мішина з собакою, скріншот Insta Stories

Ксенія Мішина з собакою, скріншот Insta Stories

Раніше ми писали про те, що Ксенія Мішина опублікувала свіжий пост у своєму Instagram про самореалізацію. Також кохана Олександра Еллерта дала поради шанувальникам про те, як почати діяти, як побороти лінь, як рухатися, коли не знаєш куди, як ставити собі цілі, яких будеш досягати і т.д.

Нагадаємо, Ксенія Мішина опинилася в джакузі не з Сашею Еллертом: "Любити з розмахом".

Як повідомляв портал Знай.uа, Саша Еллерт захотів стати ідеальним Тригубенком для коханої: "Це ж Льоша!"

Також портал Знай.uа писав, що Льоша Тригубенко всерйоз захопився і забув про Ксенію Мішину: "Лише я і..."