Степанов пояснив коли і яким препаратом вакцинуватимуть українців від Covid-19

Глава Міністерства охорони здоров'я України Максим Степанов повідомив, що вакцинація проти COVID-19 в Україні розпочнеться в лютому. Очільник МОЗ наголосив, що вакцинація українців буде відбуватися виключно безпечними вакцинами, які пройшли всі стадії клінічних випробувань і вже зареєстровані в багатьох країнах світу.

Максим Степанов, facebook.com/moz.ukr
Максим Степанов, facebook.com/moz.ukr

Рада затвердила "шкільні" виплати: кращим випускникам – по 100, переможцям олімпіад – по 120 тисяч

Найгарнішою новиною першого пленарного тижня Верховної Ради у 2021 році по праву можна назвати затвердження проєкту Постанови № 4559 – щодо преміювання найкращих випускників. 30 молодих людей, що отримають найвищі бали під час ЗНО, будуть нагороджені 100-тисячною премією. Окремий Указ підписав і особисто президент України – цей документ передбачає виплати ще 250 дітям. А сума фінансової нагороди сягає 120 тисяч гривень.

Популярні новини зараз
Астероїд розміром з Біг-Бен пролетить повз Землю вже у вихідні: у NASA його помітили нещодавно і турбуються Старих субсидій вже не буде: українцям показали, як зміниться допомога на оплату комуналки з 1 квітня Легенда "Танці зі зірками" Влад Яма звернувся до росіян словами великих: "Говорю не про окремі вибухи" З Європи можуть видворити тисячі українських біженців: хто може потрапити "під роздачу"
Показати ще

ЗНО, фото: rivne1.tv
ЗНО, фото: rivne1.tv

Названо області, де найбільше людей звели рахунки з життям

В Україні у 2020 році скоєно 7654 самогубства. Названо області, де найбільше людей здійснювали самогубство.

Цьогоріч в лідерах за кількістю суїцидальних випадків Дніпропетровська область - тут 745 осіб звели рахунки з життям. У Харківській - 597, Одеській - 523, Запорізькій - 500, Київській - 461, Донецькій - 450.

Статистика, Chas News
Статистика, Chas News

Вивчення одностатевих відносин з 5 років: Шмигаля поставили перед питанням

12 народних депутатів виступили за те, щоб виключити з українських бібліотек книги "Принцеса+Принцеса: довго і щасливо". Їх Міністерство культури закупило в кількості 1240 книг в 2019 році.

Вивчення одностатевих відносин з 5 років: Шмигаля поставили перед питанням
Вивчення одностатевих відносин з 5 років: Шмигаля поставили перед питанням

Вирішувати проблеми пенсіонерів довірили Колбасі: "В Україні сформована система"

Генеральний директор Директорату розвитку соціальних послуг та захисту прав дітей Руслан Колбаса зробив заяву від Міністерства соціальної політики України щодо трагедії в харківському будинку людей похилого віку.

Руслан Колбаса, скріншот з відео
Руслан Колбаса, скріншот з відео