Державна служба статистики України продовжує публікувати дані по ключових економічним показникам. У останніх експрес-випусках і публікаціях відомства торкнулися й болючої теми зарплатні, висвітливши рівень безробіття, розміри реальної заробітної плати та обсяги заборгованості по її виплаті.

Відповідна інформація була оприлюднена на сайті Держстату.

Так, у третьому кварталі 2020 року кількість зайнятого населення у віці 15 років і старше становила 16,0 мл. осіб, безробітного — 1,7 млн осіб.

При цьому рівень зайнятості населення віком 15 років і старше становив 49,8%, у той час як рівень безробіття у цій основній віковій групі склав 9,5%. При цьому динаміка по цій графі постійно змінювалася.

Дані: Держстат
Дані: Держстат

Популярні новини зараз
Росіянка, яка закликала бомбити Німеччину почала істерити через "русофобію" За яку копійчану монету можна отримати 8000 грн: треба знати маленький секрет Василь Ломаченко вирішив повністю закритися від українців: лише московські попи та російські фанати Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все"
Показати ще

Держстат приніс українцям несподівано хороші новини щодо реальної заробітної плати: у грудні 2020 року порівняно з груднем 2019 року вона зросла на 10,1%, а у порівнянні з листопадом 2020 року - на 17,2%. Дані по регіонах можна подивитися у таблиці.

Дані: Держстат
Дані: Держстат

Також позитивною динамікою відзначаються й розміри заборгованості по виплатах зарплати. На 1 січня 2021 року загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати становила 3136,7 млн грн, або 78,2% порівняно з 1 грудня 2020 року. Також змінилася і структура заборгованості — тепер більшу її частину складають борги збанкрутілих, а не економічно активних підприємств.

Дані: Держстат
Дані: Держстат

Темпи змін заборгованості по зарплаті по регіонах представлені у таблиці.

Дані: Держстат
Дані: Держстат