Екзотичний і непередбачуваний В'єтнам став наступною точкою на карті, куди вирушила команда реаліті "У кого більше?"(Новий канал). Ця країна вважається сучасним центром азіатської фешн-культури, тому ведуча Анастасія Кошман вирішила заробити грошей на виробництві шовку.

"Спочатку я думала, що знайшла найкрутішу роботу, – каже ведуча. - В'єтнам займає друге місце з експорту шовку в усьому світі. І найголовніше, що ця тканина тут дуже дорога, тому зарплати на її виробництві хороші. Працівники отримують приблизно 400-500 тисяч донг (місцева валюта) в день. Це приблизно 400-500 гривень. Сума вважається дуже хорошою для В'єтнаму".

Проект "У кого більше", фото: Новий канал
Проект "У кого більше", фото: Новий канал

І з прекрасним настроєм Настя прийшла на виробництво.

"Мій роботодавець самостійно придумав бізнес-систему, - розповідає Кошман. - За правилами його інноваційного менеджменту, робітники самі собі призначають зарплату. Тому дядько Хуан (роботодавець) надав таку можливість і мені. Попросила за роботу 500 тисяч донг, і він погодився. Коли ми зайшли в сам цех, то я побачила якісь дивні великі машини і багато працівниць. Вони там розмотували шовкопрядів. З кожного можна отримати близько кілометра нитки. Жінки беруть кокон, відокремлюють кінчик нитки, одягають на спеціальний гачок на верстаті. Нитка дуже швидко намотується на великі бобіни, з яких потім тчуть тканину. Від кокона залишається тільки живий черв'як. Дуже бридкий".

Популярні новини зараз
П'яний очільник Дарницького ТЦК Руслан Тригуб під час комендантської години крушив паркани та погрожував охоронцям Українців змусять повернути субсидію: всю або частину отриманих грошей Нові пенсії виплатять одразу за три місяці, кого торкнеться підвищення до 1200 грн "Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації
Показати ще

Проект "У кого більше", фото: Новий канал
Проект "У кого більше", фото: Новий канал

Ідея працювати з живими комахами не дуже сподобалася Насті, тому дядько Хуан надав їй вибір.

"В іншому цеху можна було займатися сортуванням шовкопрядів, - каже ведуча. - Там вони вже мертві. Потрібно розділяти на кокони з нитками і без них. Скажу чесно, що це ще противніше, тому що там неймовірно смердить".

Проект "У кого більше", фото: Новий канал
Проект "У кого більше", фото: Новий канал

Вирішити, яку з цих двох неприємних робіт вибрати, Настя не змогла, тому попрацювала і там, і там. Заробила обіцяні гроші, але піддалася спокусі і купила на все зароблене шарф в магазині, який знаходиться поруч з виробництвом. Якщо ви думаєте, що собі на пам'ять, то ні. Ведуча мала хитрий план: продати річ дорожче і заробити таким чином ще трохи.

"Я почала пропонувати шарф людям в центрі міста, а вони ніяк не хотіли купувати. Всі мені відповідали, що це не справжній шок. Уявіть мій шок, коли я зрозуміла, що мій план може провалитися, і я працювала з цими гидкими шовкопрядами буквально безкоштовно".

Раніше ми повідомляли, Івлєєва з "Орел і Решка" показала найпотужніше місце сили на планеті.

Як повідомляв "Знай.uа", українець перехитрив готельєрів на екзотичних островах.

Також "Знай.uа" писав, що зірка "Орла і Решки" вирушила на улюблений курорт українців, пробралася до стародавніх богів.