Популярний співак, "король" російської поп-сцени Філіп Кіркоров частенько радує фанатів новими публікаціями в Instagram.

Нещодавно знаменитість здивував численну аудиторію яскравими знімками, показавши, як провів вечір в компанії зіркових друзів - композитора Дімітріса Контопулоса, бізнесмена Іліаса Кокотоса, співачок Ані Лорак і Maruv (Анни Корсун).

Так, артисти відвідали один з розкішних ресторанів в центрі Москви, зізнаючись, що вибирають тільки кращі місця для зустрічей, зробивши спільне фото з шеф-кухарем закладу.

"️️Мене завжди оточують найталановитіші, найкрасивіші люди. І зустрічаємося ми в найкращих місцях. І їмо найсмачнішу їжу. І настрій у нас класний. Бути щасливим - це так заразливо!🧬

Популярні новини зараз
"Шкутильгають без діла кульгаві й контужені": блогер показав службу обмежено придатних Користь у кожній ложці та ліки на всю зиму: неймовірне варення з калини, яке підніме бойовий дух Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою
Показати ще

Спасибі всім, хто мене сьогодні надихав:

моя dream team @iliaskokotos @dimitriskontopoulos

красуні "made in Ukraine" @anilorak @maruvofficial

і Шеф-кухар @chistyakov"

Фолловери не пройшли повз, але їх думки розділилися: "Лорак стає схожою на Успенську", " і серед найталановитіших і красивих ви най-най🔥 🔥 🔥", " марув одягнена??? Дивно", " класно❤️❤️❤️❤️❤️❤️", "Ані Лорак, навіщо так спотворювати себе! Така красива була, а зараз і не впізнати навіть. Ох ох ох".