Тарас Тополя, український співак, фронтмен гурту “Антитіла”, зайнявся аеробікою на телешоу “Хто зверху?”, незмінними ведучими якої є Сергій Притула та Леся Нікітюк.

Фрагментом передачі поділився

Заняття з аеробіки - було частиною конкурсу. За його умовами Тарас мав повторювати рухи дівчат-інструкторок. Усі одягли яскраву спортивну форму, отримали килимки і під ритмічну музику почали тренування. Вправи, підготовлені дівчатами, не так складні, як інтенсивні: тому всіх застало зненацька з якою впевненістю і легкістю виконує все співак. Він посміхається, працює на камеру і колег. Видно, що його дихання не збилося - навіть якщо чоловік не займається аеробікою, що нормально, Тополя точне займається спортом, як мінімумом зарядкою та розтяжкою.

Фінал конкурсу-тренування вразив абсолютно усіх: Тополя з легкістю сів на шпагат! Авжеж, до російської експрими Анастасії Волочкової йому далеко, але чудова розтяжка вражає. Камера встигла показати здивовані і захоплені вирази обличчя дівчат з команди супротивників і навіть самої Лесі Нікітюк, якій вже давненько пророкують роль нової "Холостячки" після Ксенії Мішиної.

Популярні новини зараз
Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі
Показати ще

“Хто зверху?” - популярне розважальне шоу, яке виходить на “Новому каналі”. У ньому дві команди - команди дівчат і хлопців - виконують різноманітні смішні завдання і конкурси, щоб отримати бали і здобути перемогу.