Відомий український лікар-педіатр Євген Комаровський часто дає рекомендації щодо того, як краще поступати батькам, щоб їхні діти були здоровими і щасливими. Нову пораду він дав у своєму Instagram.

Так, лікар навіть розробив свій мобільний додаток і пропонує українцям перевірити знання на тему "вакцинація від кору".

Комаровський завдяки правильним відповідям розповів, що вакцинацію від кору дітям рекомендують проводити в 12-15 місяців. Причиною тому є те, що до 1 року виробленню імунітету заважають материнські антитіла.

Також він розповів батькам, що вакцинацію від кору як правило проводять одночасно з вакцинацією від краснухи та епідемічного паротиту.

І поспішив доктор заспокоїти батьків і запевнив, що дитина після корового щеплення, у якого з'явився висип, взагалі не заразна.

Популярні новини зараз
Однієї ціни для всіх немає: українців шокували новими квитанціями за воду "Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації Українці можуть отримати виплати від 2 міжнародних організацій Трійця-2023: чому не можна купатися, йти в ліс і навіть думати про погане – заборони важливого православного свята
Показати ще

При цьому мами в коментарях ділилися різними історіями. У тому числі були ті, хто розповідав про захворювання дитини після вакцини і те, що після цього не збираються робити більше щеплень.

Раніше ми повідомляли, Комаровський пояснив, чи потрібно вакцинуватися тим, хто перехворів Covid-19.

Як повідомляв "Знай.uа", Комаровський попередив жінок, як уникнути раку шийки матки.

Також "Знай.uа" писав, що Комаровський пояснив, чи можна мамі з коронавірусом годувати грудьми.