Уповноважений президента України з прав дітей Микола Кулеба закликавши народний депутатів посилити відповідальність за сексуальне насильство над неповнолітніми.

Детальніше про це чиновник написав на своїй сторінці в Facebook.

Дмитро Кулеба закликав народних депутатів України підтримати законопроект № 3055, який спрямований на захист дітей від сексуальної експлуатації та насильства та посилює відповідальність за вчинення злочинів подібного характеру.

Уповноважений президента написав, що у світі все частіше зустрічаються випадки сексуального насильства над неповнолітніми. Він також зазначив злочини, в яких зловмисники виробляють контент "для дорослих" за участю дітей.

Інфографіка / фото: Микола Кулеба
Інфографіка / фото: Микола Кулеба

Популярні новини зараз

У Запоріжжі 7 квартир злетіли на повітря через вибух газу: є загиблі і постраждалі

Колишній чоловік Марії Бурмаки трагічно загинув під час пожежі у власному будинку: артистка зворушливо попрощалася з батьком своєї дитини

Вакцинувався 27 разів і хоче ще: українець їздить містами й "випрошує" дози, рекорд - 5 за день

Ірина Федишин втерла носа Олі Поляковій, показавши неймовірно довгі ноги: коротенька сукня не сховала нічого

Показати ще

Інфографіка / фото: Микола Кулеба
Інфографіка / фото: Микола Кулеба

"обсяги такого контенту в світі - величезні. 46 мільйонів унікальних фото і відео матеріалів із зображенням сексуального насильства над дитиною в базі Європолу. Згідно світової статистики 8 з 10 постраждалих дітей — це діти у віці 3-13 років", - написав Кулеба.

Чиновник зазначив, що Україна є однією з небагатьох країн, в якій перегляд, Купівля та зберігання порнографії та інше за участю неповнолітніх не є кримінальним злочином.

"наслідки сексуального насильства супроводжують дитину все життя. Адже повністю видалити зображення або відео з мережі Інтернет неможливо. Збільшення кількості переглядів - це постійне травмування дитини", - підсумував Дмитро Кулеба.