Після сильних снігопадів та морозів українці зможуть потішитися невеликим потеплінням. Однак, воно прийде не надовго.

Згідно з прогнозами синоптиків, погода в Україні до початку березня буде дуже нестабільною. Як показують карти Gismeteo, з 22 лютого в Україні різко потеплішає, але йтиме сніг. Проте вже 24-25 лютого варто чекати ще однієї хвилі сильного похолодання, очікується до -20 градусів.

Cнігопад, зима - фото Знай.ua
Cнігопад, зима - фото Знай.ua

Схід. Як прогнозують синоптики, на сході морози протримаються до 21 лютого, вночі очікується до -17 градусів. Потім прийде потепління, вдень до +3 градусів, але йтиме сніг. А після 24 лютого температура знову знизиться до -21 -20 градусів вночі та до -10 градусів вдень. Початок березня буде холодним: морози до -12 градусів і сильні снігопади.

Південь. У південних областях слід чекати дуже різких перепадів погоди. Там очікується від -11 вночі до +11 градусів вдень. Потепління прийде після 21 лютого, і до кінця місяця денна температура буде плюсова, морози до -5 -3 градусів будуть лише вночі. Проте, сильних опадів у південних областях не буде. Можливий невеликий дощ.

Популярні новини зараз
"Міста і села будуть побудовані наново": старець назвав час, коли Україна повернеться до миру Обережно – це струм: українців попередили, що заборонено підключати до генераторів Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях
Показати ще

Cнігопад, зима - фото Знай.ua
Cнігопад, зима - фото Знай.ua

Північ. На півночі до кінця цього тижня відбудеться зниження температури до -25 градусів, а з 22 лютого прийде потепління. Вночі синоптики прогнозують близько -1 градуса, вдень до +3 градусів. Але вже 24 лютого вночі вдарять морози до -23 градусів. Спадуть вони після 26 числа, тоді ж повернуться снігопади. Весна почнеться холодом і сильним снігом.

Захід. У західних областях сильні морози протримаються до суботи, 20 лютого, далі прийде потепління. Синоптики обіцяють плюсову температуру навіть вночі від +2 до +6 градусів. Після 24 лютого трохи похолодає, вночі до -4, вдень очікується +2 +4 градуси. У березні прогнозують снігопади і невеликий нічний мороз.

Київ. У Києві в п'ятницю, 19 лютого, буде найхолодніша ніч, до -23 градусів. Різко потеплішає 21 лютого: до -3 вночі та +4 вдень. 24-25 лютого накриє ще одна хвиля морозів, до -19 градусів вночі, а потім температура знову підніметься. В останній день лютого і перший день березня буде холодно та йтиме дуже сильний снігопад.

Cнігопад, зима - фото Знай.ua
Cнігопад, зима - фото Знай.ua

Нагадаємо, мінімальна зарплата у країнах ЄС: на скільки українці відстають від Болгарії, Угорщини, Румунії. Cвіжі дані стосовно мінімальних зарплат

Як повідомляв портал "Знай.ua", зросли штрафи за порушення ПДР: за що водіїв каратимуть найбільш суворо. Посилено відповідальності за окремі правопорушення

Також "Знай.ua" писав, що українці вимагають прирівняти гривню до євро: "Жебраки і вимирають". Люди хочуть прирівняти гривню до євро з метою подолання економічної нерівності