Українським сім'ям, які мають дітей з важкими захворюваннями, буде збільшено допомогу.

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про збільшення допомоги на дітей з тяжкими хворобами, яким не встановлено інвалідність. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Документ підвищує розмір щомісячної державної допомоги на цих дітей. Зараз таку допомогу виплачують 691 дитині.

Допомога буде збільшена з одного прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, до двох прожиткових мінімумів, встановлених для дітей відповідного віку.

Пільги для інвалідів: джерело: YouTube
Пільги для інвалідів: джерело: YouTube

Популярні новини зараз
Українців змусять повернути субсидію: всю або частину отриманих грошей Ваших дітей зупинятимуть на вулиці та відправлятимуть до ТЦК: юрист назвав наслідки нового закону Гороскоп на тиждень 5-11 червня для всіх знаків Зодіаку: грошовий ризик Риб, обман Скорпіонів та занепокоєння Тельців Українці можуть отримати виплати від 2 міжнародних організацій
Показати ще

Мова йде про дітей, хворих на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, які мають важкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, важкі психічні розлади, цукровий діабет I типу, гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеню.

Також таку допомогу виплачують на дитину, яка отримала тяжку травму, якій потрібна трансплантація органу, паліативна допомога.

Закон набуде чинності з 1 січня 2022 року.

Нагадаємо, Зеленський "привітав" з 200-м днем перемир'я на Донбасі

Як повідомляв портал Знай.ua, Зеленський з першою леді провел 14 лютого в ОАЕ

Також Знай.ua писав, Зеленський побував на передовій в зоні ООС і отримав нагороду від морпіхів