З Одеси прийшли дуже тривожні новини, які змусять українців ще раз задуматися над тим, що відбувається в даний момент з мораллю в суспільстві. З'явилася інформація і докази того, що охоронці міського торгового центру "Афіни" жорстко познущалися відвідувачем.

За словами джерел, хлопець, над яким жорстоко познущалися, страждає від психологічного захворювання.

Про це стало відомо завдяки новій публікації Telegram-каналу "Народний ревізор".

"Охоронці познущалися над відвідувачем. Охоронці торгового центру познущалися над людиною з психічним розладом, який зайшов до магазину з товаром без чека і не зміг довести, що товар було придбано, а не поцуплено. Його змусили вмитися зеленкою. #Одеса, "Зевс", ТЦ"Афіни".", - пишуть автори публікації.

Популярні новини зараз

Доросла "бджілка" Аліна Гросу вдарилась у самокритику: "Я сама по собі є-бо-бо"

Iрина Федишин завалила кицюню пiд сонцем

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

Аліна Гросу жорстко відповіла на нападки Олі Полякової: "Нехай заздрить мовчки"

Показати ще

Також в мережі вже з'явився відеоролик, на якому можна побачити, як відбувалися жорстокі дії з боку охоронців, які не можна назвати інакше - це самосуд, причому, на місці, миттєвий.

За інформацією з публікації і даними на відеоролику, можна зрозуміти, що жорсткі дії по відношенню до відвідувача здійснювали співробітники охоронної фірми "Зевс". Згідно з даними порталу Megafon.od.ua, дана охоронна фірма забезпечує охорону особисто міському голові Одеси Геннадію Труханову.

Раніше повідомляли, зубник-нелюд катувала дітей в стоматологічному кріслі: смикала і била головою об кушетку.

Як повідомляв Знай.uа, прикарпатський школяр повернувся додому зі струсом після гри в сніжки: "Ти розстріляв мою доньку!".

Знай.uа писав, перевертні в погонах ледь не замучили чоловіка до смерті: "Прикували наручниками і...".