Відомий український телеведучий Юрій Горбунов має величезну аудиторію шанувальників, з якими ділиться всілякими фотографіями і відео в соціальній мережі Instagram, де за його життям стежать понад 960 тисяч чоловік.

Якось телеведучий інтригував активною підготовкою до невідомого нового проекту, а зараз опублікував знімок, зроблений за часів "Майдану" в Україні і заявив про те, що свободу не вийде зупинити. Однак публікація не сподобалася українцям, які різко відповіли Горбунову на подібні заяви.
"Свободу не зупинити! Пам'ятаємо! Не маємо права забути жодного імені!#небеснасотнямайдану #свободунеспинити #революціягідності",- написав Юрій Горбунов у публікації.

"І навіщо треба було такої "свободи"???🤦 ♀", "А, то ти в кайданах......(невільний Ти мій)🤔", "Я б ще точніше сказала, а саме словами Кузьми, дійсно героя, сина України "нас кинули", "А хлопців які загинули в Одесі, а Беркут який виконував свій обов'язок, там теж є загиблі, їм хто квіти на могили віднесе..........🔥🔥🔥", "Так, добре, коли відірваний від реальності. Напевно, це і є свобода...", "Цікаво де Горбунов був в цей час в 2014 році?", - написали користувачі в коментарях до публікації.

Популярні новини зараз
Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Обмеження водопостачання: українці можуть залишитись без життєво важливої ​​послуги Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Нагадаємо, Горбунов і Осадча показали синочка-іменинника: 4 роки, а вже є своя "тачка"

Як повідомляв "Знай.ua", Катя Осадча покроково розповіла, як повторити її улюблену зачіску на кожен день

Знай.ua писав, Горбунов, Потап і Винник потрапили на "Скажене весілля": "Ось це хитяра!"