Відомий український телеведучий Юрій Горбунов має величезну аудиторію шанувальників, з якими ділиться всілякими фотографіями і відео в соціальній мережі Instagram, де за його життям стежать понад 960 тисяч чоловік.

Якось телеведучий інтригував активною підготовкою до невідомого нового проекту, а зараз опублікував знімок, зроблений за часів "Майдану" в Україні і заявив про те, що свободу не вийде зупинити. Однак публікація не сподобалася українцям, які різко відповіли Горбунову на подібні заяви.
"Свободу не зупинити! Пам'ятаємо! Не маємо права забути жодного імені!#небеснасотнямайдану #свободунеспинити #революціягідності",- написав Юрій Горбунов у публікації.

"І навіщо треба було такої "свободи"???🤦 ♀", "А, то ти в кайданах......(невільний Ти мій)🤔", "Я б ще точніше сказала, а саме словами Кузьми, дійсно героя, сина України "нас кинули", "А хлопців які загинули в Одесі, а Беркут який виконував свій обов'язок, там теж є загиблі, їм хто квіти на могили віднесе..........🔥🔥🔥", "Так, добре, коли відірваний від реальності. Напевно, це і є свобода...", "Цікаво де Горбунов був в цей час в 2014 році?", - написали користувачі в коментарях до публікації.

Популярні новини зараз

"Червона" зона захопить ще чотири міста: хто потрапить під обмеження з 18 жовтня

Жінка віддала 6 тисяч за навчання сина, але в коледж він ходити не став, відправляють до суду: не повернули навіть половину суми

Андре Тан пояснив, що буде модно навесні і влітку 2022 року: сукні-сітки, взуття на платформі та футляри

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Нагадаємо, Горбунов і Осадча показали синочка-іменинника: 4 роки, а вже є своя "тачка"

Як повідомляв "Знай.ua", Катя Осадча покроково розповіла, як повторити її улюблену зачіску на кожен день

Знай.ua писав, Горбунов, Потап і Винник потрапили на "Скажене весілля": "Ось це хитяра!"