Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко часто привертає увагу фанатів незвичайними постами в Instagram.

На цей раз Регіна вирішила показати, як вибрала собі професію вже в 7 років і потім змогла здійснити свою мрію. І навіть показала дитяче відео.

"Я визначилася з професією в 7 років. Ось вам відео-доказ 😂. Явно, я хотіла стати туристичним гідом🌍 😁, а вийшла 📺 - ведуча тревел шоу). Ну, ці дві професії дійсно перетинаються. І я рада, що мені вдалося втілити в життя загадане ще в далекому дитинстві бажання. На моєму прикладі ви напевно бачите, як важливо дозволяти собі мріяти", - пише Тодоренко.

Тодоренко розповіла, що при цьому у неї було не таке просте і безхмарне дитинство. І навіть були фінансові труднощі.

"Мої батьки завжди давали мені право вибору, за що я безмежно їм вдячна. Іноді через фінансові труднощі доводилося багато в чому собі відмовляти(пам'ятаю, ділили шоколадний батончик всією сім'єю на чотирьох😀), і ці обмеження не зупиняли, не закріпачували мій мозок, а навпаки активували його. Я дуже рідко говорила собі "зараз ми не можемо цього дозволити", частіше задавила питання: "А як я можу собі це дозволити?"І майже завжди знаходила рішення, а якщо не вдавалося досягти бажаного, фокусувалася на тому, що приносило мені задоволення - на мистецтві(хореографія, театр, гра на бандурі, фортепіано, хор)", - пише Тодоренко.

Популярні новини зараз

Із Франківська може зникнути легендарний ринок, селяни лютують: "Де продати сало і молоко?"

Помер соліст "Піснярів" Леонід Борткевич

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Блаженніший Святослав втратив маму після тривалої хвороби: інформація про прощання

Показати ще

Раніше ми повідомляли, Регіна Тодоренко показала, що робить їй дуже боляче.

Як повідомляв "Знай.uа", Регіна Тодоренко зізналася, що на чоловіка Влада Топалова більше немає часу.

Також "Знай.uа" писав, що Регіна Тодоренко з "Орла і Решки" підвела підсумки свого життя.