Міністр внутрішніх справ Молдови, Адріан Ефрос, заявив, що прикордонники Молдови планують працювати разом з Україною, щоб ловити людей, які намагаються уникнути служби в армії, втікаючи через Придністров'я.

"Очевидно, що всі намагаються врятувати свої життя, і здебільшого люди, які незаконно перетинають державні кордони, - це чоловіки віком від 18 до 60 років", - заявив він.

затримання ухилянтів \ фото ДПСУ
затримання ухилянтів \ фото ДПСУ

Міністр Ефрос розповів, що багато хто з України, хто хоче уникнути армії, тікає через Придністров'я. Він сказав, що в Молдові щотижня ловлять таких людей, влаштовуючи спецоперації проти схем, які придумали громадяни Молдови та України разом. Також у Кишиневі є місця, де перевіряють, щоб ухилянти не пройшли через Придністров'я.

"Ми намагаємося встановити тісніший зв'язок із нашими українськими колегами й особисто обговорювали з міністром внутрішніх справ України питання щодо відновлення спільного патрулювання в придністровському регіоні з українського боку. Це дасть змогу запобігти і запобігти нелегальній міграції", - заявив міністр.

Популярні новини зараз
Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів "Оленячий Місяць" 21 липня: чим небезпечний цей місяць у повні в Козерозі і як пережити період без проблем Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя
Показати ще

Після російського вторгнення в Україну, чоловікам віком для армії заборонили виїзд з країни, за винятками. Деякі намагаються обійти цю заборону самостійно або за гроші.

Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua штрафи вже не лякають: ухилянтам пропонують жорстке покарання

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, ухилянти не повинні почуватися в безпеці з 21 вечора до 9 ранку: попередження полковника ЗСУ