Усього 20 років – і це не заважає Євгену Холодницькому бути справжнім героєм. У квітні 2022 року, вирішивши добровільно йти до армії, він став оператором дронів у ЗСУ. Незважаючи на молодість, доля підкинула йому тяжке випробування: у Запорізькому напрямку він отримав тяжкі поранення.

Після швидкої евакуації лікарі виборювали життя Євгена, змогли зберегти одне око, але обидві руки довелося ампутувати.

Євген Холодницький / фото: скріншот Youtube
Євген Холодницький / фото: скріншот Youtube

Але мотивація у хлопця залишається високою: він бере активну участь у реабілітації, займається спортом, катається на велосипеді і навіть керує автомобілем.

"Наше завдання – надати Євгену сучасну біонічну руку", – каже В'ячеслав Запорожець, керівник благодійного фонду "Центр порятунку життя".

Популярні новини зараз
Від платіжок зомліємо: кожен кубометр обійдеться українцям у 300 гривень Електроенергія по 2,64 грн – це майже задарма: українців приголомшили майбутнім тарифом Вони точно залишаться без броні: хтось із українців гарантовано потрапляє під мобілізацію з 18 травня Тривожна арифметика "Нафтогазу": українці стають боржниками навіть за наявності переплати
Показати ще

Нині Євген уже отримав протез правої руки, але плани на майбутнє у нього амбітні: він хоче продовжувати керувати безпілотними літальними апаратами та навчати цьому інших.

"Ми плануємо його операцію. Зараз проектуються індивідуальні імпланти на праве передпліччя. Підвищуватимемо клас. Зараз він тренується і робитимемо апгрейд", – додає Запорожець.

Сучасні технології дозволяють Євгену не просто адаптуватися до нового життя, а й активно розвиватись.

Проте таке протезування коштує грошей – 4 мільйони гривень. Частина з них уже зібрана завдяки папі Євгену та його данській компанії. Решта фінансування лежить на благодійному фонді.

Меценати та добрі серця відкрили збір на протези для Євгена, і кожен може допомогти.

Крім того, Знай.ua повідомляв, для романтичного підтексту потрібно їхати на передову: Раміна розповіла про побачення з коханим

Також наш портал інформував, до вуха кріпили кабелі та били струмом: українець розповів про катування росіян.