Українець сфабрикував ДТП, щоб уникнути мобілізації, — Олександр Стецюк, голова Всеукраїнської організації захисту прав споживачів фінансових та банківських послуг

За його словами, таке на його практиці вперше: українець, за 5 тисяч доларів, намовив жінку, щоб та збрехала в суді, що він збив її машиною. Суддя дав йому три роки умовно, а людям із судимістю заборонено йти до армії. Подія сталася минулого року, до ухвалення закону про мобілізацію.

Мобілізація в Україні, фото slovoidilo
Мобілізація в Україні, фото slovoidilo

Сьогодні дізнався історію, яка пробила дно у моїй свідомості. Одна людина, щоб уникнути мобілізації, домовляється з жінкою, оформляє ДТП, що вона її збила, вона лягає на місяць до лікарні, нібито тяжких травм. Отримує велику суму грошей за те, що підіграла чоловікові. А людина йде до суду і платить судді, щоб той засудив його на три роки умовно. Із випробувальним терміном 1,5 років. розповідає Стецюк.

Правник Олександр Стецюк. Фото: Telegram
Правник Олександр Стецюк. Фото: Telegram

Популярні новини зараз
На Україну насувається епічна магнітна буря: триватиме 5 днів Графіки відключень стануть жорсткішими – до чого готуватися українцям Енергетики проводять рейди по домівках споживачів: кому загрожують серйозні проблеми Смартфони йдуть у минуле: молодь масово повертається до кнопочних телефонів
Показати ще

Він зазначив, що тепер чоловік щасливий, ходить на державну службу та радіє, що до армії не візьмуть. Весь процес коштував 10 тисяч доларів.

[quote author=" - підсумував Стецюк"] Тобто там писали, що "білі квитки" вже не діють, ще якісь речі не діють. Але феномен. Людина стала судимою, отримала судимість, зробила собі підставну ДТП, щоб отримати судимість і не піти в армію. Це як слід боятися.

Нагадаємо, що ухилистам готують суворі обмеження: зроблять усе, щоби йшли до ТЦК.

Раніше ми повідомляли, що "Фортеця Варшава": 300 українців заблокували ДП "Документ", вимагають видати паспорти.