2024 року доходи мобілізованих військових в Україні формуються з основної зарплати та різних доплат. Основна зарплата включає посадовий оклад, винагороду за військове звання та доплату за стаж служби.

Додаткові виплати можуть надаватися за унікальні умови служби, наприклад, роботу в горах або на Зміїному острові, а також режим секретності або наявність наукових чи спортивних звань.

ЗСУ, фото: вільне джерело
ЗСУ, фото: вільне джерело

Розмір цих виплат залежить від кількох факторів, включаючи посаду, звання, тривалість та інтенсивність служби, а також кваліфікацію військовослужбовця.

Доплати можуть бути призначені за специфіку служби, секретний режим, наукові ступені та відзнаки у вигляді наукових чи спортивних звань.

У 2024 році базовий дохід військового становить щонайменше 20 130 гривень.

Популярні новини зараз
Українцям радять терміново оформити "теплі" субсидії: часу лишилося обмаль Коли бронювання вже не врятує: чому чоловіків можуть забрати до війська Комунальники вирішили не церемонитися: який тариф злетить одразу на 90% Гороскоп на тиждень 17-23 червня для всіх знаків Зодіаку: знайомства Овнів, війна Близнят та скандалу Козорогів
Показати ще

скандал у Полтавський області
військовий: фото з інтернету

Збройні сили України також пропонують додаткові доплати для тих, хто бере участь у бойових чи спеціальних операціях щодо захисту країни від агресії, з виплатами у розмірі від 30 до 100 тисяч гривень залежно від специфіки завдань та умов служби.

Ці доплати також передбачені для тих, хто перебуває в зоні активних бойових дій, проходить реабілітацію після травм або був узятий у полон.

Загалом зарплата військовослужбовців розраховується індивідуально, виходячи з багатьох параметрів.

Нагадаємо, новий Закон про мобілізацію: що зміниться для чоловіків

Вам буде цікаво дізнатися військові зробили попередження: через новий закон чекають нові проблеми