Тарас Грень, головний комендант Львова, вніс зміни до роботи блокпостів по всій Україні. Тепер, окрім поліції, на них чергуватимуть і представники ТЦК.

Згідно з нововведеннями, представники Національної поліції та ТЦК працюватимуть у парі на всіх блокпостах. Таке чергування поширюватиметься не лише на Львівщину, як це було раніше, а на всі регіони України.

Блокпост, скріншот: YouTube
Блокпост, скріншот: YouTube

На Львівщині вже сім внутрішніх блокпостів, де поліцейські борються з можливими диверсіями. Але прикордонні КПП, яких також сім у цьому регіоні, зміни не торкнуться.

Вони продовжуватимуть працювати у штатному режимі, повідомляє джерело.

Популярні новини зараз
Ситуація зі світлом кардинально зміниться: 5 атомних блоків "йдуть" на ремонт Не надумайте брати ці яйця: українців попередили про небезпеку у супермаркеті "Київводоканал" дав споживачам кілька тижнів: якщо встановлено лічильник, зробіть це Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат
Показати ще

Це рішення було прийняте для підвищення контролю та забезпечення безпеки на всій території країни. Подробиці та інформацію щодо впровадження цих змін можна знайти на сайтах ТЦК у різних районах.

Блокпост, скриншот: YouTube
Блокпост, скриншот: YouTube

На блокпостах поліція здійснюватиме перевірку документів та видаватиме повістки призовникам на службу до ЗСУ.

Наприклад, у Дарницькому ТЦК у Києві заявили, що повістки можуть бути видані тим, хто закликає будь-де – на вулиці, у спортзалі чи кафе. Проте представники ТЦК не мають права використовувати примусові заходи та доставляти призовників до військкоматів.

Нагадаємо, у клоністів готують суворі обмеження: зроблять усе, щоби йшли до ТЦК

Раніше ми писали, "Еб*на ти в рот": п'яні ТЦК-кашники силоміць "упакували" волонтера і з кулаками накинулися на жінок

Також наш портал повідомляв, що в такій ситуації близько 500 тисяч чоловіків: в Україні ще одній категорії "урізали" відстрочку