Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які цікавляться актуальними новинами українських реалій, є дуже важлива інформація.

Справа в тому, що українські чиновники, які відповідають за мобілізацію, звернулися до громадськості, блогерів та експертів з повідомленням, що за поширення інформації про перебування чи пересування співробітників ТЦК можна отримати строк 5-8 років позбавлення волі.

Про це стало відомо завдяки повідомленню Хмельницького обласного ТЦК та СП у мережі Facebook.

Українські військові, фото: Facebook
Українські військові, фото: Facebook

Українцям нагадують, що поширення інформації про діяльність працівників ТЦК щодо виконання ними оповіщення військовозобов'язаних підриває авторитет ЗСУ.

Популярні новини зараз
Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає Викорініть з себе "радянщину": 5 звичок, які час залишити в минулому В Україні хочуть змінити систему соцдопомоги: на що розраховувати людям Чекайте на справжню лавину подорожчань: що підніметься у ціні через зростання тарифів і валютного курсу
Показати ще

Публікація Хмельницького обласного ТЦК, скріншот: Facebook
Публікація Хмельницького обласного ТЦК, скріншот: Facebook

"Поширення інформації в соціальних мережах інтернет, спільнотах месенджерів щодо місця перебування, пересування військовослужбовців ТЦК Хмельницької області під час виконання ними заходів оповіщення військовозобов'язаних громадян - призводить до розкриття форм та методів виконання завдання на заклик на військову службу для захисту України, а також призводять до підриву авторитету Збройних Сил України у суспільстві", - наголосили у ТЦК.

Також у прес-службі Хмельницького обласного ТЦК зазначили, що подібна діяльність може містити ознаки злочину за статтею 114-1 КК про перешкоджання законній діяльності ЗСУ.

"Ті, хто виражається у втручанні в цю діяльність, створенні перешкод спрямованих на недопущення, припинення або заборону проведення окремих дій підрозділами ЗСУ та іншими військовими формуваннями... або суттєве зниження її ефективності, за що передбачено відповідальність у вигляді позбавлення волі від п'яти до восьми років", - Попередили в ТЦК.

Нагадаємо, шлюб урятує від мобілізації: але є важливий нюанс.

Раніше повідомлялося, нові правила військового обліку: українців штрафуватимуть без їхнього відома.

Також, наркоманів та алкоголіків можуть мобілізувати, але є одна умова.