У Київській міській державній адміністрації повідомили про оголошення тендеру на продовження будівництва Сирецько-Печерської лінії метрополітену у напрямку житлового масиву Виноградар. Підряднику, який переможе у тендері, заплатять близько 14 мільйонів гривень.

Попереднього переможця тендеру, АТ "Київметробуд", було звільнено від своїх обов'язків у грудні 2023 року через невиконання термінів робіт, і наразі у суді розглядається питання про стягнення частини попередньої оплати, використання якої не підтверджено актами виконаних робіт.

Київська міська державна адміністрація. Фото: Українська правда

Щодо нинішнього тендеру, то після проведення державної експертизи та отримання позитивного експертного звіту встановлено, що очікувана вартість закупівлі становить 13 мільярдів 956 мільйонів 843 тисячі 711,13 гривень.

Прийом пропозицій у рамках тендеру триватиме до 28 травня 2024 року.

Популярні новини зараз
Головне за 16 червня: супермаркети не приймають купюри, друге подорожчання електроенергії та блокування карток українців Українців приготували до нових платіжок за газ – як раніше вже не буде: що відбувається Закінчення війни вже близько – старець Діонісій обнадіяв українців пророцтвом При споживанні до 100 кВт/год – тариф нижчий? У YASNO пояснили важливий нюанс
Показати ще

Наразі вже збудовано правий перегінний тунель довжиною майже 1 250 метрів від станції "Мостицька" до станції "Сирець". Також завершено будівництво основних конструкцій перегінного вентиляційного вузла, частково реалізовано двоярусні тунелі та інші важливі елементи інфраструктури.

У КМДА зазначають, що "будівництво метро – важливий міський проект, реалізація якого забезпечить житловий масив Виноградар та мешканців Подільського району надійним швидкісним пасажирським транспортом".

Нагадаємо, Зарплата зросла на 36%, доходи – на 1245%: які чиновники відзначилися наполегливою працею під час війни

Раніше ми повідомляли, що Папа-міністр більше не допоможе: у Раді пропонують знайти родичів чиновників та відправити служити

Також, Критична фаза війни: командувач Сухопутними військами виступив із важливою заявою