Зараз українські компанії, які перевозять товари міжнародними маршрутами, мають проблеми через те, що багато водіїв призвали до служби. За повідомленням віцепрезидента Асоціації міжнародних автоперевізників України, Володимира Баліна, лише менше 5% водіїв, які зазвичай працюють на міжнародних маршрутах, зараз доступні через їх військові обов'язки.

Це призвело до серйозних перешкод у забезпеченні потреб ринку автоперевезень. Основна проблема полягає у тому, що більшість компаній, що здійснюють міжнародні перевезення, є малими та середніми підприємствами.

бензин, паливо, дизпаливо, фура, вантажівка // фото Getty Images
бензин, паливо, дизпаливо, фура, вантажівка // фото Getty Images

Поточна система бронювання, яка зараз використовується, не враховує цю проблему, що робить процес бронювання для них складним. Багато таких компаній є фізичними особами-підприємцями (ФОПами), які не завжди можуть відповідати всім вимогам цієї системи бронювання.

Ще однією проблемою є новий закон про мобілізацію, який може робити ситуацію на ринку міжнародних автоперевезень ще гіршою. За прогнозами, починаючи з 18 травня, коли цей закон почне діяти, прикордонники можуть вимагати від водіїв документи, що підтверджують їх бронювання перед виїздом за кордон.

Популярні новини зараз
Закінчення війни вже близько – старець Діонісій обнадіяв українців пророцтвом 21 грн на день, а на місяць – майже 600 грн: "Київстар" приголомшив "грабіжницькими" умовами Викорініть з себе "радянщину": 5 звичок, які час залишити в минулому У червні на плечі українців ляже ще один платіж: кому і за що доведеться доплачувати
Показати ще

фура, вантажівка, далекобійник // фото Getty Images
фура, вантажівка, далекобійник // фото Getty Images

Це може зробити перевезення ще складнішим та нашкодити бізнесам, які займаються міжнародними перевезеннями. Тому важливо знайти спосіб вирішити цю проблему, який би задовольняв потреби як армії, так і економіки, особливо в галузі автомобільних перевезень.

Важливо мати систему бронювання, яка буде простою і ефективною, особливо для малих і середніх компаній. Це допоможе уникнути погіршення ситуації на ринку перевезень та негативного впливу на економіку країни.

Нагадаємо, українські жінки йдуть служити, щоб урятувати своїх чоловіків: "Скоро всі там будемо"

Вам буде цікаво дізнатися люди потрібні не лише "на нулі": кого ще шукає армія