Міністерство оборони України представило новий мобільний застосунок "Резерв+", який призначений для військовозобов'язаних, призовників та резервістів. Однак, виникає питання: чи може цей застосунок повністю замінити електронний кабінет військовозобов'язаного? Адвокат Олег Леонтьєв розглянув цю ситуацію та надав пояснення.

Адвокат наголосив, що застосунок "Резерв+" не може функціонувати як повноцінний електронний кабінет для військовозобов'язаного, як це передбачено законом. За його словами, цей застосунок не пройшов відповідних тестувань та випробувань, а також не відповідає законодавству.

"У законі зазначено, що має бути створений електронний кабінет військовозобов’язаного. Я з нетерпінням чекав на створення цього кабінету, але його так і не дочекався. Натомість нам тільки зробили застосунок на мобільний телефон. Застосунок – це не є ні в розумінні закону 'електронний кабінет' і в фактологічному розумінні 'електронний кабінет'. Він не може замінити електронний кабінет", - пояснив адвокат.

Військовий квиток / фото
Військовий квиток / фото

Адвокат також вказав на важливість правильної роботи електронного кабінету та навів приклад роботи аналогічних систем, зокрема електронного кабінету Державної податкової служби.

Популярні новини зараз
Група крові батьків розповість про здібності дитини: вчені виявили несподіваний взаємозв’язок Екстрасенс "побачив" новий контрнаступ ЗСУ: розпочнуть успішні атаки Українцям заборонили, а собі замовляють новенькі: держоргани обурили тендерами на кондиціонери У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

"Людина може працювати з тим електронним кабінетом, вона повністю ідентифікована, і виконувати всі ті дії, на які він покликаний. Закон так само передбачав створення цього електронного кабінету. В електронний кабінет можна вносити всі дані щодо наявності/відсутності відстрочок, підтверджувальних документів. На жаль, мобільний застосунок цього не дозволяє", - додав Леонтьєв.

Нагадаємо, Тепер без цього документу з дому ні ногою: чоловікам нагадали про штраф від 17 до 25 тисяч гривень

Раніше ми розповідали, що Добровільний візит до ТЦК не врятує від штрафу: за що покарають деяких чоловіків

Також, З цими хворобами точно не мобілізують: які болячки помітить навіть ВЛК