Постанова Кабінету Міністрів №560, яка визначає порядок дій призовників та перелік документів, які їм необхідно надати, викликала хвилю невдоволення серед українців.

Здебільшого люди незадоволені через вимогу до багатодітних батьків офіційно доводити факт утримання ними своїх дітей через нотаріальне посвідчення відповідних угод.

Черга у ТЦК. Фото:скріншот: Youtube
ТЦК. Фото: скріншот: Youtube

[quote author=""]"Військовообов'язаний і батько трьох неповнолітніх дітей визнаний придатним до військової служби. Згідно з мобілізаційним законом, він автоматично повинен отримати відстрочку від мобілізації. Його діти народжені від двох жінок, з якими чоловік розлучений, поки не живе, але продовжує фінансово утримувати дітей. Що вигадав ТЦК?

Це перевищення повноважень із боку ТЦК, який видав таку вимогу.

Популярні новини зараз
Ситуація зі світлом кардинально зміниться: 5 атомних блоків "йдуть" на ремонт Зірки зійшлися: цим знакам Зодіаку червень принесе здійснення найзаповітніших мрій Краще на якийсь час переїхати: п'ять областей відключатимуть частіше за інших - список Пенсіонерам підвищили ще одну надбавку: хто отримає на 300 гривень більше
Показати ще

Працівник ТЦК. Фото:скріншот: Youtube
Працівник ТЦК. Фото:скріншот: Youtube

Підзаконні акти виконавчої влади мають видаватися з дотриманням Конституції, зокрема статті 19 про діяльність органів державної влади виключно в межах своїх повноважень. За його словами, закон про мобілізацію чітко визначив коло осіб, на яких поширюється право на відстрочення, звільнення чи бронювання, тому встановлення додаткових вимог ухвалою Кабміну є порушенням закону.

Нагадаємо, зловлять і покатають у намиста: українцям пояснили, коли їх можуть забрати до ТЦК прямо з вулиці

Як повідомляв "Знай.ua", повна опіка над дітьми для чоловіків: адвокат пояснив, чому це майже нереально оформити

Знай.ua писав, з ними не візьмуть на службу: які хвороби звільняють від мобілізації