Молодий чоловік, якому 22 роки звернувся до адвоката Юрія Айвазяна з важливим питанням щодо його військової обов'язковості. Він володіє тимчасовим посвідченням воєнозобов'язаного, виданим у 2020 році, в якому йдеться про його обмежену придатність до військової служби у мирний час.

Олександр цікавиться, чи потрібно йому буде пройти медичну комісію, якщо його доставлять до військкомату, і чи є ризик мобілізації в його віці.

Проходження ВЛК. Фото: armyinform
Проходження ВЛК. Фото: armyinform

Адвокат Юрій Айвазян пояснив Олександру так:

Так, Вас можуть мобілізувати, оскільки Ви є військовозобов'язаним. Аби того не сталося, треба мати бодай одну підставу, яка дає право на відстрочку. Такі підстави передбачені ст. 23 ЗУ "Про мобілізаційну підготовку і мобілізацію".

Популярні новини зараз
В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Для того щоб уникнути цього, вам необхідно мати щонайменше одну підставу для отримання відстрочки. Такі підстави передбачені статтею 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку і мобілізацію". Важливо підготуватися до можливого ситуації та мати всі необхідні документи в порядку."

Також наш портал інформував, з цими хворобами точно не мобілізують: які болячки помітить навіть ВЛК

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що проходження ВЛК: скільки дають часу на процедуру

Вам буде цікаво дізнатися немає військового квитка із собою: адвокат розповів про наслідки та штрафи