76-річний японець Фумінорі Цучико став справжнім героєм для багатьох харків'ян і приїжджих, відкривши своє безкоштовне кафе, аби допомогти нужденним у лихоліття. Але його шляхетні зусилля опинилися під загрозою через фінансові розбіжності та нахабство його помічниці – Наталії Грами.

Коли Цучіко переїхав до України, разом із місцевою активісткою Наталією Грамою вони відкрили кафе, де кожен міг отримати гарячий обід абсолютно безкоштовно.

Наталія допомагала організувати збирання грошей та вела фінансові справи закладу, включаючи оренду приміщення та реєстрацію фонду допомоги.

Однак не все було гладко. Нещодавно Фумінорі повернувся до Японії, залишивши помічниці 11 тисяч доларів на виплату зарплат працівникам та ведення діяльності кафе.

Фумінорі Цучико / фото: Instagram
Фумінорі Цучико / фото: Instagram

Популярні новини зараз
Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ Пенсіонерам додадуть 600 гривень: як оформити надбавку Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

Через деякий час він дізнався, що за його відсутності Наталія анонсує в соціальних мережах невідомі йому збори коштів, використовуючи ім'я Цучіко для залучення очей. За його словами, на донати вона купила собі новий ноутбук та iPhone.

Після повернення Фумінорі попросив у дівчини звіт, але, на жаль, Наталія відмовилася надати подробиці про витрати. Це викликало у японського благодійника недовіру та розчарування. Згодом з'ясувалося, що Наталія буквально прогнала японця із закладу та мала на це право, оскільки юридичним власником кафе є саме вона.

Фумінорі Цучико / фото: Instagram
Фумінорі Цучико / фото: Instagram

Його реєструвала Наташа, бо я ж іноземець. Усіми юридичними справами займалася вона. Договір на магазин, укладений із нею, тому Наталка каже, що це все її. Мене вигнали. Там досі мої особисті речі та книги, подаровані майбутній дитячій бібліотеці, яку я хочу організувати. До кінця червня маю їх забрати. На жаль, я починаю втрачати довіру до українського народу. І я не дуже знаюся на українському законодавстві. Відчуваю себе обдуреним", – розповів Цучіко.

Наразі кафе, яке стало символом його доброти, повністю перебуває під контролем Наталії. Цучіко вирішив відійти від проекту, але не залишає справу допомоги. Він планує відкрити нове безкоштовне кафе неподалік станції "Студентська", щоб продовжити свою місію допомоги нужденним.

"Поки є люди, які потребують допомоги, я їм допомагатиму. Я допомагатиму до кінця", – рішуче заявив волонтер.

Фумінорі Цучико / фото: Instagram
Фумінорі Цучико / фото: Instagram

Нагадаємо, відомого японського волонтера вигнали із ТРЦ у Харкові: заборонили збирати кошти на безкоштовне кафе

Раніше ми писали про те, що окупанти мають намір знести будинок батьків Джамали в Криму: "Ми тобі закриємо рота"

Крім того, Знай.ua повідомляв, російські полонені не хочуть додому: Україна створила дуже комфортні умови