В інтерв'ю для ТСН Наталії Нагорної колишній чернець, який тепер служить в українській армії, висловив свою думку про ситуацію, що склалася в країні, і різко критикував уряд за невдалу мобілізацію.

Аристарх, відомий своїм громадським активізмом, не став обмежуватись загальними словами. Він різко засудив "рожеві окуляри" та помилкові надії про швидкий кінець війни, які, на його думку, лише заважають реалістичному сприйняттю ситуації на передовій.

ЗСУ. Фото Генштаб
ЗСУ. Фото Генштаб

"Ці рожеві окуляри, що війна закінчиться місяць, два, три… Люди, зрозуміло, що війна буде тривати три, чотири, п'ять років, не менше. Як можна за місяць, за два, три щось закінчити, коли в тебе відхватили таку кількість територій? Ні, ну здатись можна, все можна. Але очікувати такої швидкої перемоги як?", – заявив він.

Аристарх вважає, що проблеми з мобілізацією почалися ще 2022 року через повний провал у комунікації з владою. Слабкість та нездатність уряду пояснити людям реальність ситуації підірвали нашу внутрішню єдність.

Популярні новини зараз
Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Обладнання зламалося: в "Укренерго" заявили, що вимкнення світла будуть довшими "З нас деруть три шкіри, цинічно та жорстоко": експерт пояснив, як можна було виправити ситуацію Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Аристарх також сказав, що участь кожного українця важлива у захисті країни, незалежно від їхнього місцезнаходження чи статусу. Він упевнений, що всім, хто втік за кордон, так чи інакше доведеться повернутися на допомогу батьківщині:

"Я тобі скажу більше: я впевнений, що воювати буде кожна мр*зь, втекла за кордон. Нікуди вони не дінуться. От, нікуди. І мене це радує, тому що їх тут обілетили всі, кому тільки можна було. Воєнкоми, медкомісія, директор магазину, прикордонник — усі на світі. А їх все одно відправлять на війну".

Нагадаємо, злісні ухилянті можуть не знати про свій статус: величезний штраф стане несподіванкою

Раніше ми писали, що родичі чиновників втекли з України, прикриваючись сиротами: деталі "евакуації"

Крім того, Знай.ua повідомляв, що українцям пояснили, як виїхати за кордон, щоб не "розгорнули"