Квартирні крадіжки – все ще актуальна та болісна тема, тому українцям потрібно знати, як убезпечити себе та власне житло від негідників. Іноді досить просто уважно придивитися.

Деякі дрібниці можуть говорити про те, що за будинком стежать злодії, щоб згодом обікрасти його.

Квартирні крадіжки, фото antikor
Квартирні крадіжки, фото antikor

Наприклад, це може бути зрушений замок дверей, коли він погано провертається або заїдає. Можливо, його спеціально заблокували або намагалися вдертися до будинку, доки господаря не було.

Також грабіжники можуть періодично стукати чи дзвонити у двері, щоб перевірити, чи є господар будинку та в який час доби він відсутній.

Популярні новини зараз
Літо почнеться зі зростання тарифів: які платіжки збільшаться Українці масово стають ухилянтами: червона мітка у "Резерв+" ставить хрест на планах Українцям спишуть комунальні борги: кому більше не надсилатимуть платіжок Спека у 40+ накриє всю країну: українців застерегли від аномальної погоди
Показати ще

Якщо ви виявите якісь дивні предмети біля дверей, чи то скотч чи монета – варто насторожитися. Злодії можуть таким чином робити мітки або стежити за переміщенням власників.

Ще одна ознака – часті дзвінки з незнайомих номерів від людей, які видаються комунальниками чи тими, хто проводить опитування.

Пенсіонерка з телефоном, фото пл.вгороде
Пенсіонерка з телефоном, фото пл.вгороде

Також у поштову скриньку можуть навмисне підкидати листи чи рекламу, щоб перевірити, як часто господар буває вдома. Крім того, злодії можуть користуватися довірливістю дітей та розпитувати в них особисту інформацію.

Раніше ми писали про те, що " Займатися рекетом та бандитизмом": нардеп закликав карати за порушення ТЦК

Крім того, Знай.ua повідомляв, на подання значно збільшили: порушникам тепер не привітається

Вимкніть камеру та мікрофон: шахраї використовують телефони та ноутбуки для шпигунства