Відома українська співачка Аліна Гросу, яка довгий час жила і працювала в Росії, любить привертати до себе увагу і епатувати публіку, що успішно робить на своїй сторінці в Instagram.

Нещодавно знаменитість відверто зізналася, що розлучилася з чоловіком, російським бізнесменом Олександром Комковим, через менш ніж рік подружнього життя, а тепер все частіше показує, як проводить вільний від роботи час.

Так, артистка прогулялася вечірнім Києвом разом з рідними і близькими, відправившись оцінити головну новорічну ялинку країни на Софіївській площі. Красуня виставила жартівливе відео, на якому спочатку продемонструвала прикрашену ялинку зблизька, а після "випадково" засвітилася в кадрі з солодкою вафлею в руках і паперовим стаканчиком чаю.

Аліна Гросу, instagram.com/alina_grosu/

Аліна вже не могла дочекатися моменту, коли зможе скоріше відкусити хоча б шматочок від ласощів, не приховуючи справжнього дитячого захоплення. При цьому стрункій фігурі Гросу можуть позаздрити багато дівчат, не дивлячись на те, що дівчина любить "грішити" такими калорійними продуктами і не приховує цього.

Популярні новини зараз
Як швидко зробити обігрівач зі свічки: інструкція, з якою впорається кожен Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень Боєць "закарпатських котлів" Микола Тищенко у столиці взявся паплюжити "Пункт незламності" 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

"У будь-якій незрозумілій ситуації...

Аліна-справжня🤪"

Фолловери не пройшли повз: "🙏🏻🎆🎆🎆🎆🎄🕊🎆🎆🎆🎆🎆 справжня сяюча зірочка", " яка ти красива.", "Ласун👏 👍 😉", " Вау!!! Яка краса!".