З'явилася інформація, що з вівторка, 5 січня стартує реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО). Відомо, що зареєструватися можна до 19 січня включно на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Про це стало відомо завдяки публікації Міністерства освіти і науки України в мережі Facebook.

ЗНО, кадр з відео
ЗНО, кадр з відео

Щоб зареєструватися, потрібно заповнити реєстраційну форму, зайти в jсобистий кабінет учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, отриманими при реєстрації, роздрукувати квитанцію, оплатити послугу проведення пробного ЗНО, за 5-7 днів в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО перевірити факт зарахування коштів.

Враховуючи епідеміологічну ситуацію, учасники/учасниці пробного ЗНО можуть обрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО.

Популярні новини зараз
Головне за 20 травня: посиніння Олі Полякової, "халява" від Lifecell, прощання захисника "Азовсталі" і дискваліфікація Kalush Головне за ніч: Зеленський - зять путіна, державний переворот в росії й термінове звернення Азову Українці розгадали, хто ховається під маскою "килиммена" у складі Kalush Orchestra: причому тут "Танцюють всі" Kalush після перемоги на "Євробаченні" вдруге підкорив серця українок своїми почуттями до дівчини: "Цей закоханий погляд"
Показати ще

Публікація Міносвіти, скріншот: Facebook
Публікація Міносвіти, скріншот: Facebook

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання можна здати з одного з таких предметів:

- українська мова;
- українська мова та література;
- історія України;
- математика;
- біологія;
- географія;
- фізика;
- хімія;
- Іноземні мови: англійська, іспанська, німецька та французька.

Тестування відбудуться 10 квітня 2021 року.

У 2021 році кожен учасник/кожна учасниця пробного тестування зможе завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів з цього списку і пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді у форми на спеціальному сервісі для визначення результатів.

Отже, у 2021 році можна буде як ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного з навчальних предметів, так і перевірити рівень своїх знань з усіх предметів зі списку.

Результати пробного ЗНО 2021 для осіб, які запровадять свої відповіді на спеціальному сервісі визначення результатів на сайті УЦОЯО, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня.

Раніше повідомляли, пробне ЗНО у 2021 році: скільки заплатять випускники у різних регіонах.

Як повідомляв Знай.uа, по 5 тисяч: абітурієнтам платитимуть за кращі результати ЗНО 2021.

Знай.uа писав, МОН назвало школярам дату реєстрації та проведення пробного ЗНО: "Тільки один".