У Запоріжжі стався неприємний інцидент, коли покупцеві довелося заплатити, по суті, за воду — лід, в якому містилися заморожені креветки, важив більше, ніж самі креветки. Про це пише Telegram-канал "Народний Ревізор", посилаючись на скаргу розгніваного споживача.

Повідомляється, що в магазині АТБ, розташованому на вулиці Сталеварів, 27, були куплені креветки виробника Albatros. На упаковці була вказана вага 900 грам, а креветок повинно було бути від 90 до 120 шт.

Популярні новини зараз
Київстар оголосив про підвищення цін на тарифи: мінімум 150 гривень з кожного Гроші та успіх ніколи не покинуть ваш дім, якщо ви зробите це: навіщо потрібні червоні двері та цукерки Боєць "закарпатських котлів" Микола Тищенко у столиці взявся паплюжити "Пункт незламності" Чому доводиться платити за доставку газу на основі річного споживання: українці не відстають від "Нафтогазу"
Показати ще


Вдома, розпакувавши продукт, покупці запідозрили недобре - вже дуже мало було морепродуктів, і якісь вони були занадто легкі. Зваживши і перерахувавши креветок, виявилося що в упаковці їх всього 69 штук, а маса нетто продукту виявилася менше 350 грам.

Таким чином, більше 50% в упаковці виявилося води, купленої за ціною продукту. Купівля обійшлася в 136 гривень. Сума не астрономічна, але погодьтеся: лід стільки не коштує.

Як повідомляв Знай.ua, магазин впарює українцям "свіжі" еклери по другому колу: "відчайдушна реанімація".