Начальник кабінету малоінвазивної хірургії Військово-медичного клінічного лікувально-реабілітаційного центру (м. Ірпінь) підполковник медичної служби Артем Беспаленко надає допомогу українським військовим з 2014-го року.
Артем Беспаленко виконує весь спектр операцый на опорно-руховий апарат, серед яких остеосинтез переломів кісток, лікування вогнепальних поранень, артроскопічні операції на суглобах, ендопротезування суглобів, ендоскопічні втручання на хребті та інші.
Про лікаря від Бога, військового медика Артема Беспаленка розповіли у Командуванні Медичних сил ЗСУ.
Беспаленко більше 15-ти років у хірургії, а з 2014-го року безперервно надає травматологічну допомогу військовослужбовцям, що постраждали в результаті бойових дій на Сході України.

Офіцер-медик постійно удосконалює свій професійний рівень, займається науковою діяльністю має понад тридцять друкованих праць в українських та закордонних наукових виданнях.

Нині Артем Беспаленко проводить до 350 операцій на рік, серед яких – оперативні втручання на куксах з ампутованими кінцівками з приводу їх дефектів та вад, що пришвидшує реабілітацію військовослужбовців та дає змогу комфортного користування протезом в повсякденному житті.
При цьому військовий лікар пам'ятає усіх своїх пацієнтів, особливо, тих у кого поранення були дуже важкі.

Нагадаємо, Командування ООС нагородило відзнаками військових медиків

Як повідомляв Знай.ua, український військовий лікар Андрій Бойко встановив світовий рекорд

Популярні новини зараз
Мурат Налчаджіоглу принизив колишню Ані Лорак лише парою вчинків: співачка на таке не здатна Від кулі снайпера загинув п'ятиразовий чемпіон України: побратими намагалися його витягнути, але їхні життя теж забрали Встигнути до 3 квітня: у ДТЕК пояснили, що необхідно зробити всім українцям Ігри Кацуріних, Дорофєєвої та Дантеса випливли назовні - ніхто й не подумав би, що все настільки: "Його ніхто й не любив"
Показати ще

Також Знай.ua писав, на Тернопільщині помер військовий медик, який врятував сотні поранених героїв