З сусідньої Російської Федерації прийшли вельми сумні новини. Так, у російській столиці на 79-му році життя помер Герой СРСР Микола Антошкін. Відомо, що Антошкін був однією з ключових фігур під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС - він особисто командував і брав участь у гасінні загоряння над зруйнованим енергоблоком.

Про це стало відомо завдяки повідомленню російських журналістів, які посилаються на главу апарату клубу воєначальників (РФ) Миколи Дерябіна.

Микола Антошкін, фото: РБК
Микола Антошкін, фото: РБК

"Дійсно, сьогодні Микола Тимофійович пішов від нас", — сказав він.

За його словами, Антошкін помер у лікарні. Причини смерті депутата Дерябін не назвав. Місце і час похорону буде оголошено в понеділок, 18 січня, після узгодження з повітряно-космічними силами і родичами.

Популярні новини зараз
"Всі кошти списали...": клієнти "ПриватБанку" проклинають картки, ніхто нічого не питає Колишня Міші Заливака Юля "Зайка" Бельченко розповіла про підставу на "Холостяку": "Я не вкрала, не вбила..." Заплатять у 8 разів більше: українцям перерахували доставку газу П'яний мобік із "ДНР" показав, за що він бореться з українцями насправді: "Це брат солямба"
Показати ще

Раніше була інформація, що Антошкін раніше заразився на коронавірусом.

"Він хворів, у нього коронавірус. Як лікарі офіційно встановлять, тоді буде офіційно сказано", - заявив один з російських депутатів, додавши, що в даний час з сім'єю Антошкіна обговорюється питання проведення церемонії прощання і похорону.

У 1986 році Микола Антошкін командував авіаційною групою під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Особисто брав участь у польотах над зруйнованим енергоблоком, отримавши велику дозу радіації. За підсумками цієї операції йому було присвоєно звання Героя Радянського Союзу.

Раніше повідомляли, прах зірки "Стартрека" таємно борознив простори космосу 12 років, і про це дізналися тільки зараз.

Як повідомляв Знай.uа, пішов з життя єдиний у світі пілот, який подолав швидкість звуку.

Знай.uа писав, помер легендарний астронавт місячної місії Аполлон-15 і "найізольованіша людина в світі".