Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що урядом було затверджено порядок державної компенсації для громадян, які користуються електроопаленням для обігріву своїх осель.

Про це голова уряду написав на своїй сторінці у соціальній мережі "Фейсбук".

"Така компенсація буде нараховуватися автоматично (на особові рахунки споживачів). Жодних довідок чи заяв писати не треба.

Компенсації будуть виплачуватися людям, домівки яких обладнані електроопалювальними установками й у яких будинки не газифіковані або не мають централізованого теплопостачання. Також компенсації будуть виплачені багатодітним, прийомним сім’ям та дитячим будинкам сімейного типу. Загалом, це більше ніж 600 тисяч українських родин. Держава виділить на такий вид компенсацій 1,4 мільярда гривень", — йде мова у повідомленні.

Електролічильник, кадр з відео
Електролічильник, кадр з відео

Популярні новини зараз

Донька Сумської Паперна похвалилася розкішною фігурою в крихітних шортах: "Це вогонь"

Анна Богдан показала "Холостяка" з голим торсом: "Багато красивої краси"

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Могилевська зі сльозами звернулася до покійного Чапкіса: "Спасибі за наше весілля"

Показати ще

Як пояснює прем'єр-міністр, це лише один із 8 запланованих кроків , які мають знизити тарифи та встановити "справедливі правила на ринку газу та електроенергії".

Раніше Кабмін ліквідував пільговий тариф на електроенергію в 90 коп/КВт.год для населення на перші 100 кВт.год — це одна з причин обурення українців — та встановив з 1 січня 2021 року фіксовану ціну для побутових споживачів на рівні 1,68 грн/кВт.год.

Нагадаємо, Кабмін зважився на допомогу українцям з електроопаленням: "Це не субсидія"

Як повідомляв "Знай.ua", прем'єр Шмигаль зізнався, чи продовжать локдаун